Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gáz szerintetek hogy hungarist...

Gáz szerintetek hogy hungarista vagyok, de imádom a japán harcművészeteket?

Figyelt kérdés

azzal kezdődött hogy kiskoromban elkezdtem karatézni amit most is csinálok,később tizenévesen kendóra is jártam,gyakoroltam a botharcot és a bokken harcot otthon is.több bo-m és bokkenem volt szinte minden nap gyakoroltam ezt is a karatét is.minden japán harcművészetet kipróbáltam de a karate az mindig maradt.sok japán tárgy szamurájkardok(persze nem igaziak),karatés könyvek,képek vannak itthon is.

nem tudom hogy ezzel a nagy japánkodással nem e árulom el a magyarságomat!egy ismerősöm mondta hogy nem tesz jót ez a sok külföldi dolog a magyarságnak!de már ha akarnám se tudnám ezt befejezni...nektek mi a véleményetek erről?


2013. máj. 29. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem árulod el, nyugodtan csináld! :)
2013. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Igen, gáz, hogy hungarista vagy.
2013. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
az lenne gáz ha a cigányokat imádnád
2013. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Miért lenne az, sőt fejleszted magad, edzel, tanulsz, ezek mind hasznos dolgok számodra. Nem mellesleg a hungarizmus alaptételeiben sehol nincs leírva semmi olyasmi, hogy egy művészetet nem képviselhetsz csak azért, mert nem magyar az eredete.


Ha hungarista vagy, akkor biztosan tudod, hogy a hungarizmus erkölcsi alapja a kereszténység, a szellemi alapja a nacionalizmus és az anyagi alapja a szocializmus és ugye ezek közül egyik sem kimondottan magyar eredetű. Az, hogy hungarista vagy, az nem azt jelenti, hogy semmit sem hasznosíthatsz, ami nem magyar. Csak eddzél bátran, tanulj, fejlődj, egyáltalán nem szegsz meg ezzel semmilyen íratlan szabályt.

2013. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem gáz.


Én nacionalista vagyok ,de nem szeretem a gulyás levest, sőt semmilyen sertésből készült ételt nem eszek meg (nem vagyok zsidó mielőtt valaki azt mondja).

Nem az ilyen dolgok határozzák meg, hogy nemzeti érzelmű vagy-e.

2013. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ha valaki minden ok nélkül utál minden külföldi dolgot, akkor az nem is igazán tud gondolkodni. Az ember mint egyén könnyen eldöntheti, hogy valami káros vagy nem, ha az az érv a káros mellett, hogy nem magyar, akkor egy rakás találmányt, pl. az autókat sem használhatnánk. A hungarizmushoz nem értek, de mintha ott sem az lenne, hogy ész és ráció nélkül kövessünk valamit.
2013. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

"nem azt jelenti, hogy semmit sem hasznosíthatsz, ami nem magyar."


Hát, igen. Ha azt jelentené akkor kb. kimehetne a pusztába lovagolni és gyűjtögetni.

2013. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

rendben köszi! :)

azért annyira nagy hungarista én se vagyok de azért meg van bennem az is! :)

2013. máj. 29. 20:20
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem. Azt hiszem téves elképzeléseid vannak a hungarizmusról.

Az, hogy jártas vagy küzdősportban inkább dicséretes, mint elítélendő. A mai - igazi - hungaristák is a küzdősportokra helyezik a hangsúlyt a fizikai képzésnél. Igaz, másfajtát, mint pl. az MMA, Kempo, K1...stb

2013. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Normális környezetben ennek a kérdésnek fel sem kellene merülnie.
2013. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!