Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz van a történelem tanáromnak?

Igaz van a történelem tanáromnak?

Figyelt kérdés

Ő mindig azt mondja ,hogy a legnagyobb baj a zsidókkal van és Magyarországon csak a zsidók nyomására van ilyen durva romavédelem meg miattuk vannak így elengedve és miattuk hagyják őket bűnözni.


Ő mindig tényekkel alátámasztva érvel ,szerintem igaza van.


Szerintetek?



2013. jún. 4. 16:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
54%
te ismerős vagy nekem ... mindig iylen stílusban provokálod a népet .
2013. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

"Elég nagy hibád követ el a történelem tanárod, ha ilyesmivel tömi a fejeteket."


De miért?


A munkásőrök nagy része is zsidó volt!

Ezek nagyon gonosz emberek.

2013. jún. 4. 17:07
 13/28 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen igaza van a tanárodnak!
2013. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

te ismerős vagy nekem ... mindig iylen stílusban provokálod a népet .


Az első kérdésem az oldalon.

Régóta olvasom ezt a portált.

2013. jún. 4. 17:08
 15/28 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen igaza van, bárcsak nekem is ilyen tanárom lett volna gimiben, aki kimondja a frankót. De most egyetemen van két tanárom is (egy férfi meg egy nő) akik szintén kimondják a gondolataikat. Olyan jó, ha egy tanár nem ködösít, nem csak dátumokat és eseményeket mond el dögunalmasan, hanem felhívja az ember figyelmét a valós problémákra.
2013. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
38%
A töri tanárod által felsorolt érvekkel az a baj hogy nem érvek hanem szimpla hazugság meg ferdítés halmaz. De se cink hitlerinnyó, mondom majd holnap valami eredetibbet találsz ki ;)
2013. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

48%

Nézzél utána!

2013. jún. 4. 17:17
 18/28 A kérdező kommentje:
Biztos közéjük tartozol ^^ vagy az egyikhez vagy a másikhoz^^
2013. jún. 4. 17:20
 19/28 ConnectCare ***** válasza:
60%

-A zsidó világkongresszus egyik fő témája volt a romavédelem


Gondolom felhozták, hogy vannak kisebbségek, ők meg a cigányság, akiket esetleg diszkriminálhatnak és az ez elleni fellépésről volt szó. Logikus, hogy csak úgy védhetik meg ők is magukat, ha a másik sokat szidott (hogy alappal vagy anélkül azt most hagyjuk) csoportot is támogatják, különben elvesztenék az erkölcsi alapjukat.


-Ausztriában , egy zsidó művésznő arról tartott egy torz előadást , hogy milyen rosszul bánnak a cigányokkal.A nő hitlerinek vázolta fel az egészet.


Miért ne lehetne valakinek ez a véleménye? Volt azért Magyarországon romák elleni támadássorozat és itt is naponta felmerül egy-egy rasszista téma. A hitleri jelző kicsit erős, de ha neki ez a véleménye...


-Egy izraeli szervezet elkezdte piszkálni Kanadát amiért "rasszista"


Kanada baromira nem volt rasszista, így ezt én sem értem, de ha ők úgy gondolták, hát miért ne piszkálhatnák


Egyébként ha valóban akarnának itt valamit, pont a cigányokat löködnék kifelé és a többségi társadalommal próbálnának jó viszonyt kialakítani, mondván akkor egyszer egy dolgozókból álló, vásárlóerővel rendelkező országot szereznének meg, így meg a ti logikátok szerint csak attól félhetnek majd, hogy mikor késelik meg őket hazafelé és a boltjaikban sem vásárolni, hanem lopni fognak.


Hallgasd meg, hogy mit mond a tanárod, de azért ne vegyél mindent készpénznek!

2013. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
55%
Biztos nagyon nyitott a tanárod, bár nem sokáig lesz a tanárod, mert csak lesz egy épeszű szülő, aki feljelenti.
2013. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!