Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz van a történelem tanáromnak?

Igaz van a történelem tanáromnak?

Figyelt kérdés

Ő mindig azt mondja ,hogy a legnagyobb baj a zsidókkal van és Magyarországon csak a zsidók nyomására van ilyen durva romavédelem meg miattuk vannak így elengedve és miattuk hagyják őket bűnözni.


Ő mindig tényekkel alátámasztva érvel ,szerintem igaza van.


Szerintetek?



2013. jún. 4. 16:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
30%
bárcsak nekem is ilyen tanárom lett volna. De én sem panaszkodhatok, mert az én tanáraim a tanáriban meg a dohányzóban beszéltek ilyenekről, szóval jó gimibe jártam én is :)
2013. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
72%
És mik a tények, amelyekkel ő érvel(tehát nem az, amit én olvasok el máshol)?
2013. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
4%
aki ismeri a történelmet, az így gondolkodik:)
2013. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
84%
Uram, most is szeretném megköszönni, hogy normális töri tanárom van! Köszönöm, hogy 15 éves pályafutása alatt lejött neki, hogy hülyeség elítélni kollektívan embereket. Köszönöm, hogy nem a saját véleményét mondta el töri órán.
2013. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező!

A történelemtanárodnak nem erőssége a logika. Azt az állítást, hogy "Magyarországon csak a zsidók nyomására van ilyen durva romavédelem" azzal a megfigyeléssel támasztja alá, hogy léteznek olyan nem magyarországi zsidó szervezetek és magánszemélyek, akik kiállnak a romák mellett.

Szerintem ahelyett hogy felnéztek rá, inkább adjatok a kezébe egy könyvet a logika alapjairól, esetleg az érveléstechnikáról.

[link]

2013. jún. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Igaza van,sajnos...
2013. jún. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 DR. ZIRR-ZURR ***** válasza:

Ha töri akkor Aranybulla (1222) megvan??

ebből részlet:

(XXIV. p.)Hogy izmaeliták és zsidók tisztséget ne viseljenek. Pénzváltó, kamara-ispánok, só-kamarások és vámosok, országunkbéli nemesek legyenek. Izmaeliták és zsidók ne lehessenek.


(XXVI. p.) Hogy az országon kívül valóknak birtokot adni nem kell. Továbbá, birtokot az országon kívül való embernek ne adjanak. 1. § Ha valamelyest adtak vagy eladtak, azt a haza fiai válthassák meg...


Nem szorul további magyarázatra ..:)

2013. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem szertném tovább ezt a beszélgetést olvasni. Menjetek kérlek privátba.
2022. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!