Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Árvíz miatt veszélyhelyzet...

Árvíz miatt veszélyhelyzet van. A BKV ÉS MÁV dolgozóknak kell menni, tehát behívhatóak?

Figyelt kérdés
Ugye a betegek, a rokkantak, a terhesek stb. nem behívhatóak. De behívható-e a BKV, MÁV dolgozó, a pedagógus? És aki pl. daganatos beteg volt, de már gyógyult ( jelenleg gyógyult)?

2013. jún. 5. 06:51
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
99%, hogy SENKIT sem fognak hívni. Ha mégis, akkor nyilván először az egészséges, fiatal férfiakat.
2013. jún. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én BKV-s vagyok, engem a cég megkérdezett hogy akarok-e menni BKV általi szervezés keretein belül, én megyek, de mondhatom hogy nem, ettől függetlenül a Katasztrófa Védelem ha a kritériumoknak megfelel az ember simán behívhatják. Szerintem ez csak a BKV részéről egy választható kezdeményezés. Viszont nem hinném hogy pont ilyen jellegű munkakörökből kiszednének embereket, mert akkor nem járna a busz/metró/villamos/HÉV. Esetleg azt tudom még elképzelni hogy a BKV buszsofőröket felhasználva buszokat vetnének be, de azt még ettől is nagyobb katasztrófahelyzetben.
2013. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!