Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol lehet interneten árvíz...

Hol lehet interneten árvíz védekezésre jelentkezni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
google-ban kiad rengeteg találatot, találsz kedvedre valót
2013. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, hogy Baja területén érdekelne.

Már próbáltam keresni , de nem találtam .

2013. jún. 7. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a média faszsàga. Odamégy egy mackóban és egy edzőcipőben, senki nem fog elkergetni. Csak az a fontos, hogy vidékre menj, ott kevesebb a segítő kéz:)
2013. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon a térkép jelzései mutatják, hova keresnek önkénteseket:

[link]


Baja kis piros jelére kattintva ezt fogod látni:

"Baján tegnap tették közzé a felhívást. Az önkéntesek munkájára elsősorban fél 9 és 17 óra között számítanak, lapátot, kesztyűt vinni kell. A +36 79 886 311-es telefonszámon vagy a városháza 43. számú irodájában lehet jelentkezni. (baon.hu)"


Ha pedig a FB-oldalt akarod, ez fog megnyílni:

[link]


További segítőoldalak (civil kezdeményezések):

[link]

[link]

[link]


Az utolsó kifejezetten fővárosi, csak azért másoltam be, hogy terjesszétek a többivel együtt, ha van rá lehetőségetek. :)

2013. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Helyi önkormányzatnál is lehet, az a leg célszerűbb, bemész oda megmondod hogy segíteni akarsz és megmondják hogy hova menjél főleg ott ahol kevés ember van.

Én is Esztergomba akartam menni, és mondták hogy mivel dorogi vagyok menjek Tátra mert oda jobban kell segítség, nekem meg az közelebb volt. És inkább a kisebb településekre várják a több embert, mert a nagyobb városokba már megvan a létszám, igaz nem teljesen de sokan mondják hogy elsősorban oda menjenek azok akik nem Duna parti településről mennének, ahol tényleg több ember kell.

2013. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A katasztrofavedelem.hu honlapján vannak a számok.

Én is hívtam Budapestet, már elegen vannak, azt mondták.

Fura azért... főleg mert ezt a cikket olvastam most egy önkéntestől, azt írja, semmit nem csinál az állam védekezésügyben, sőt még a gátat is elbontották pár héttel az árvíz érkezése előtt:

[link]

2013. jún. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!