Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arrol a feltétel...

Mit gondoltok arrol a feltételezésröl, hogy az Ukrán államfö Viktor Yanukovich Az egyik legnagyobb maffia vezér Ukrajnában, Mit gondoltok erröl? Van benne valami?

Figyelt kérdés
Ukrajnában sokan feltételezik ezt,de az államföt ez hidegen hadja,persze igaz,hogy ilyen esetben igy is kell viselkedni.

#Ukrajna #Államfö
2013. jún. 12. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb országban az államfő a legnagyobb maffia vezér.
2013. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát igen,de Yanukovich már 2szer ült sitten!
2013. jún. 12. 12:25
 3/14 anonim ***** válasza:
Janukovics oroszbarát és ez a tény nem tetszik sem az USA barát ellenzéknek, sem a liberális érzelmű kérdezőnek.
2013. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ide figyelj barátom én Itt élek Ukrajnában Félig Orosz és fél Magyar vagyok,és te töllem nem tapasztalhatod jobban azt ami itt megy nálunk!Nekem semmi bajom nincs Yanukovich al,söt tisztelem is avval szemben amit csinál,de mint a kérdésben is leirtam,hogy ilyen dolgok haladzannak rola nálunk.Amugy Yanukovich hiában Orosz barát de semmi támogatást nem kap töllük már jó pár éve!
2013. jún. 12. 14:39
 5/14 A kérdező kommentje:
Volt ez a Gáz ügy is de evvel szünt meg minden kapcsolat az fikt!Oroszok sokkat segitettek nekünk de már nem nagyon.Reméljuk még,hogy a jövöben lesznek velük további dolgaink!
2013. jún. 12. 14:41
 6/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg Yanukovich két szék közzé eset mert nem támogatja sem az Eu Sem Oroszország..
2013. jún. 12. 14:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, a fő keresztapák mindig ismert emberek.
2013. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nálunk a kisebb nagyobb választásokon mindig az nyer akit a Maffia képvisel.
2013. jún. 12. 17:35
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Magyarul a neve Janukovics, és egyébként most te a saját szarságaidat akarod terjeszteni, vagy kérdést tettél fel?
2013. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerinted mi a f@szt akarok akkor????
2013. jún. 14. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!