Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem valósult meg az iskolabuszos rendszer?

Figyelt kérdés

Főleg az elővárosokba kellene.


Gyakori , hogy a diákok nem férnek fel a "sima" buszra vagy nagyon korán kell kelniük és emiatt romolhat a teljesítményük.


1-2 településnek sikerült ezen a problémán segítenie , külön iskolabuszokat vettek ,így megfelelően tudják szállítani a diákokat.



Pontosan ilyen buszokat:

[link]

[link]



2013. jún. 17. 15:16
 1/3 A kérdező kommentje:

2 hónapja láttam a buszmegállóban fél 8 körül diákokat ,némelyiknek a szülőjét ismerem.

És kérdeztem , hogy mi van a busszal?

Azt mondták nem fértek fel , várják a következőt.

Előbbi busz pedig nagyon korán van.


Fél 5-kor felkelni , hogy 8-ra beérjenek 20 kilométer távolságról ,hát az nagyon nem okés.

2013. jún. 17. 15:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire számít iskolabusznak Neked, de én pl. általános iskolás koromban egy kis faluban éltem, és csak a szomszéd településen volt iskola, rendszeresen iskolabusz vitt-hozott minket. Középsuliba városon jártam, itt volt külön diákjárat, ami csak minket vett fel a város meghatározott pontjain.
2013. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. Igen nagyjából olyasmire gondoltam, mint amit írtál.
2013. jún. 19. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!