Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Cigányoknak saját ország?

Cigányoknak saját ország?

Figyelt kérdés
Legalább nem rajtunk élösködnének:D
2013. jún. 18. 21:15
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
84%

Jó lenne nekik.

Illetve nekünk lenne főleg jó , meg a sok európai országnak nélkülük.


Kellene létrehozni egy cigány nemzet egyesítő programot.

Ázsiában úgyis sok a szegény ország ,akiktől lehetne területet venni jó pénzért , erre összedobnák bizonyos EU tagállamok a pénzt és a végén lenne happy end.

2013. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%
Nem volna rossz...de rövid időn belűl káosz uralkodna.Igaz akko gymást gyilkolnák legalább..
2013. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
14%
Tiszántúltól+Erdély tökéletes helyszín ott már így is majdnem többségben vannak.
2013. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
77%

Tiszántúl? Te semmirekellő! Országot adnál nekik a hazádból?

Takarodj el innét de sürgősen!

Erdély? Mond ezt egy székelynek aztán hajolj el a pofon elől!

Ázsia tökéletes hely! Javaslom a Góbi-sivatagot. Szép nagy terület.

2013. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
79%
Az biztos hogy ez egy nagyon jó ötlet. Persze én egy távoli helyen vennék nekik egy nagy szigetet körülötte egy óceánnal mondjuk és oda küldeném őket ki. Ott kedvökre garázdálkodhatnának, még a szomszédos országoknak sem okoznának kárt. Mindenkinek ez lenne a legjobb európában csak ugye ezt sajnos senki nem engedné mert akkor egyből rasszistának mondanának....
2013. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
82%
Annyira nem hülyék, hogy belemenjenek. Tudják nagyon jól, hogy képtelenek lennének önállóan megélni.
2013. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem legalább a Holdig kéne vinni őket, hogy ne tudjon 1 se visszajönni.
2013. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
79%

A magyarok kevés kérdésben értenek annyira egyet, mint a cigánykérdésben :)


És ez így van jól!

2013. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Eggyetértek veletek. Jó messzire kell vinni őket pl: a Bering szoros.. Na onnan nem jönnek vissza egy könnyen:D
2013. jún. 18. 21:37
 10/40 anonim ***** válasza:
25%
az jó lenne a többségnek de vannak olyan cigányok akik nem lopnak. én is az vagyok életembe nem loptam nem csaltam a haverjaim mind parasztok nem szoktunk othon 3 napig mulatni amikor meg jön a családi na meg nem abból élünk hoy van 8 gyerekünk és mennek lopni meg kunyergálni sok paraszt pedig jobban lop mint a cigány. Mert énfalu szélén lakok és nyáron látni hogy a sok paraszt megy lopni a kukoricát,krumplit be törnek másokhoz és a cigányokra fogják igaz a cigányok is nagyon lopnak de ne legyetek faj gyűlölő g*cik....-.-"
2013. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!