Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Cigányoknak saját ország?

Cigányoknak saját ország?

Figyelt kérdés
Legalább nem rajtunk élösködnének:D
2013. jún. 18. 21:15
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

figyelj igazad van nem kell nekik adni.


de látod hogy felháborodtál ezen akkor az ázsiai országok is ugyanígy felháborodnának akármilyen nagy vagy szegény az.

2013. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 valaki78 válasza:
Nos igen sok huzavona megy a cigányok körül, és hát igencsak egyetértek némelyikkel. Az én apám Tóth származású, de az anyám cigány nemzetiségű, én olyan vegyes felvágott. De mivel ebben az országban élek, magyarnak vallom magam, és kész lennék bármit megtenni a hazámért. De azt, hogy egy másik országba költözzek, na az nem. A '70-es évek végén, mikor Amerikában volt egy konferencia, akkor a cigányoknak szerettek volna egy országot alapítani, de az akkori Európai vezetés ezt igencsak lemondta. A cigányoknak sok dolga nem lett volna, csak a lótenyésztés, mert ahhoz legalább értenek. Bár az én meglátásom az, hogy a nagy többség már nem érdemelné ezt meg, hiszen igen sok indokot kaptak a védekezésre, szinte minden területen. Egyébként Magyarország területén kb. 1 millió cigány él. Ha esetleg szeretne valaki több infót kapni a cigányságról, keresse fel Dr. Karsai Ervin-t, aki egyetemi docens, és cigányság szakértő. Köszönöm mindenkinek aki elolvassa, és reagál rá.
2013. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Valaki78 nagyon korrekt választ írtál. Nyilván ez a kérdés és a cigánysággal kapcsolatos problémák nem rád vonatkoznak, ki a franc akarna elzavarni egy halom rendes embert akik már beilleszkedtek és követik a mi elvárásainkat. Hidd el, a magadfajtákat nagyon is kedveli a magyarság.

Dr. Karsai Ervint és munkásságát sem ismerem, ezért elfogadom az állításodat, hogy kiváló szaktekintély. Bár én jobb cigányság szakértőket ismerek. Előre leszögezem nem általánosítok, hisz ahogy írtam a beilleszkedett cigányságot szerintem szeretjük... De ha valaki képben akar lenni a cigány problémával tegyen egy sétát Borsod vagy Szabolcs 1000-1500 fős településein. Korrekt képet fog kapni arról miért is merült fel ez a kérdés bárkiben is. A 70-es évekbeli országalapításos dologról nem sokat hallottam de nagyon érdekelne, utána nézek de a biztonság kedvéért ha tudnál egy erről szóló cikket mutatni azt megköszönném.

2013. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 valaki78 válasza:

Bocs hogy eddig nem írtam, de sokáig tartott az érettségi bizonyítványom kiosztása :). Azzal a megállapításoddal, hogy jobb szakértőt ismersz, vitatkoznom kell, hiszen ő az Egyetlen cigány szakértő ezen a földön, aki tényleg az! Nagyon is jól ismerem, hiszen a munkásságát teljesen ismerem, mert (ne mondd senkinek) a fia vagyok. Rajta kívül bárkit is ismersz, az festi magát, és ezt bármikor ki merem jelenteni bárki előtt, aki esetleg kételkedne. Ha szeretnéd felkeresni, szívesen segítek, hogy fel vedd vele a kapcsolatot. Igen érdekes dolgokat tudna mesélni.

U.i: Itt azért még le szeretném szögezni, hogy igen is van cigány bűnözés, és teljes mértékben elítélem.

2013. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Örülnék ha egy-két dolgot mesélne apukád. A korábbi válaszomból kihagytam egy apró részletet, a szakértő témában. Nos az én szakértőim nem tanult emberek, a nép úgy hívja őket hogy... mi is az a szó... Szomszédok. Ahogy mondtam nem ismerem apukádat. Elhiszem, hogy szaktekintély, de aki mellettük él, lehet jobban képben van, nem a szokásaikkal, nem a kultúrájukkal nem ilyen-olyan dolgokkal hanem konkrétan abban a témában járatosak hogy mi az hogy, cigány. Milyen mellettük élni. Én nem tudom. Nem tudom egy átlag cigány milyen. Csak a végleteket látom. A beilleszkedett aki tehetségben veri a magyarokat, és az akitől 5 km-es távolságot tartanál legszívesebben.

Az a 70-es évekbeli ország alapítás bigyó érdekelne.

Remélem szép lett a bizonyítványod, ilyen stílusú írásokból kétlem hogy csapnivaló lenne, úgyhogy gratulálok :)

2013. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Swine Scorpion ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem annyi rokoni kapcsolatom van a cigányokkal mint egy tábla fehércsokinak és ezért elmondom a "RASSZISTA" véleményem. Ahogy más kérdéseket nézem a cigányok 5-6%-a teljesen törvénytisztelő és hasznos tagja a társadalomnak, ezért mondom hogy a csigányok 96%-át a MountEverest tetejére kellene költöztetni ott legalább az élővilágban se tennének kárt. És aki azt mondja, hogy a Magyarok rasszisták az menjen a francba! Ha nem lenne okunk rasszistának lenni nem lennénk azok! Szerintem tehát a MountEverest lenne a legjobb lakhely nekik!

2013. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Amíg a cigányokat kollektíve utálják M.o-on, addig az igen is rasszizmus. Nem lehet valakit csak azért utálni, mert cigány családba született. Ha te születtél volna oda, akkor milyen szavad lenne akkor?


Az más kérdés, hogy a cigányság nagy része bűnöző életformát folytat életvitelszerűen.

2013. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Sose volt,sose lesz...Nemzetállamok pedig má most sincsenek...Csak a föld maradt nekünk,de a zsidezs azt is eladja...A magyarok meg az erőforrások bajlódjanak egymással...Sajnos én nagyon kevés cigányt ismerek aki normális,azok általában félig cigányok...Meg lehet nézni egy oláh családot...vagy a börtön vagy a maffia...
2013. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Igen jó lenne! Legalább felmehetne az ember ugy egy szórakozó helyre hogy nem állnak neki késsel vagy hogy nem ugrik neki 3 cigány!
2013. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 smebjulek válasza:
Lécci kaphatok??naaa
2013. júl. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!