Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha az egyik szomszédom megfene...

StephenSmall kérdése:

Ha az egyik szomszédom megfenegyet hogy ne deszkázzak a biciklis uton mert behallatsik és ha ot fogok csattogni elveszi deszkám, de én továbbra is deszkázok tehet valamit ellne valami feljelentés vagy valami vagy nem mert ez közterület?

Figyelt kérdés
g
2013. júl. 1. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

eösebb kutya ba_szik.


neki csendháboritás, neked közterület. ami nem megy tetlegességig a dolog addig te semmit nem tudsz tenni. de ö viszont igen. rádhivja a rendöröket.


a szomszéd köcsög gyerek a zsák utcánkba heteken keresztül le fel motorozott jogsi nélkül. a dupla sallerek sem tántoritották el. a csendháboritásos birság viszont már elvette a kedvét

2013. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédot soha nem jó bosszantani.

Nem tudsz egy kicsivel arrébb menni legalább?


Tenni nem sokat tehet, de ő is cserébe elkezdhet ezt-azt csinálni ami téged fog idegesíteni.

2013. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő azstalos és épitettem boxot és ő vágta a box ra méretre bútorlapot és mikor fűrészel nagyon hangos szóval de amúgy 5. szomszédom és a szembe szomszédomat meg nem zavarja, hogy deszkázok? nem tudok hova menn inyiregyjázán lebontották a parkot :S
2013. júl. 1. 14:39
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha rám hivja a rendőröket meg birságolnak?
2013. júl. 1. 14:40
 5/6 anonim válasza:
Nem, de a tanárod megbuktathat magyarból.
2013. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most én nem fogok helyesen gépelni ezért , valami hasznos választ akarnék
2013. júl. 2. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!