Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a melegeket ugyanolyan...

Ha a melegeket ugyanolyan emberként kell elfogadni, mint amilyenek mi vagyunk, akkor miért kell nekik külön zárt csoportot alkotni?

Figyelt kérdés
Miért van melegolimpia, meg melegfelvonulás? Ez az igazi provokáció, nem?
2013. júl. 3. 08:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

nem tudom felfogni ezt a műháborgást, miért nem lehet lesz%rni a bu%ikat? engem annyira nem érdekel, hogy éppen hol mutogatják magukat


komolyan, kit érdekelnek a bu%ik?

2013. júl. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%

Így van.

És az irónia pont az, hogy azok a liberális körök, akik elítélik a kereszténységet annak erőszakossága miatt, hogy megpróbálnak mindenkit megtéríteni és mindenki más képébe beletolni a saját világnézetüket, azok a homoszexualitáshoz pont úgy állnak, mintha valami felkent misszionáriusok lennének, akiknek kötelességük lenne az egész világon terjeszteni a hitet és rákényszeríteni az átlagembereket, hogy velük foglalkozzanak reggeltől estig.

2013. júl. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
Azért, h a buzulást népszerűsítsék.
2013. júl. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
Hogy egyre több embert fertőzzön meg ez a betegség.
2013. júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

látom nem értitek.


a konzervatív és a liberális között nem az a különbség, hogy az egyik szereti a bu%ikat, a másik meg nem.

a különbség az, hogy miként kezeli, rangsorolja az embereket.

a konzervatív létrehoz magában egy ideális emberképet és mindenkit ahhoz viszonyít, és minél jobban eltér valaki ettől az idealizált képtől annál kevesebbet ér.

a liberális ezzel szemben felállít egy határt, és azt az embert, aki a határon belül van, az ugyanolyannak könyveli el. nem rangsorol.


amikor egy liberális azt mondja, hogy ugyanolyannak kell elfogadni, akkor nem azt mondja, hogy nincs közöttünk különbség. hanem azt, hogy ugyanannyit érnek, ugyanolyan jogaik vannak, mint mint bármelyik másik embernek. (ha vonulni akarnak, vonuljanak, ha sportolni akarnak, sportoljanak, ha házasodni akarnak, házasodjanak)


ennyi.

2013. júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

de nem értem, ezt a "ha sportolni akarnak, sportoljanak"..

mert, a sima olimpiáról kizárják a melegeket? mert innen kizárják a heterokat.

2013. júl. 3. 09:30
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
#5 Régen valóban ezt jelentette a liberalizmus. Ma viszont azt jelenti, h ha vmiben nem értesz egyet a liberális eszmékkel, akkor nem érsz annyit, mint ők, és ki vagy rekesztve mindenhonnan.
2013. júl. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

"a sima olimpiáról kizárják a melegeket? mert innen kizárják a heterokat."

Vajon milyen teszten kell átesni ehhez? :DDD

2013. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

És a paralimpikonok miért nem lehetnek együtt a rendes olimpikonokkal?


Emlékszem, a TV-ben figyeltem a londoni (rendes) olimpiát és láttam egy paralimpikont a rendes olimpikonok között!

2013. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
miért, az nem keltene felháborodást, ha lenne külön "fehér emberek olimpiája"? vagy "heterok olimpiája, buzeránsok kizárva". vagy mondjuk "keresztény olimpia", ahol nem vehet részt bárki, csak keresztények.. én így látom a melegolimpiát is, hogy egy diszkriminatív rendezvény
2013. júl. 3. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!