Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért útálják a Magyarok...

Miért útálják a Magyarok Szerbeket?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 17:05
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
90%
Vegyél elő egy történelemkönyvet.
2008. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Igaza van 1 hozzászólónak, csak annyit tennék hozzá, hogy azért ez az utálat kölcsönös. (Ebben legalább egyetértünk :D)
2008. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Rossz a kérdés!

Miért utálják a szomszédaik a magyarokat, és miért kölcsönös az utálat?

2008. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a szerbek jobban utálják a magyarok mint fordítva.

"Szerbverés"-ről pl. én még nem hallottam, magyarverésekről igen.

2008. jún. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%
Én is magyar vagyok de a magyar ember sajnos már kezd elcigányosulni...Nem csodálom, hogy nem szeretnek a szomszédaink.
2008. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy baromság mert pl a volt Jugoszlávia államainak többségével semmi gondom, mint pl Szlovénia, Horvátország, a többi viszont összeférhetetlen tetű népség akik folyamatosan irtják a szomszédaikat, mert már nincs Tito aki összefogja őket, ilyenek a szerbek, az albánok a macedónok korrupciójáról ne is beszéljünk.
2008. jún. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Mindkét oldalról történtek népirtások a történelemben. Azért.
2008. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
33%

Én nem útálom őket. ÉN KIFEJEZETTEN GYŰLÖLÖM A KIB*SZOTT RÁC POFÁJUKAT! ÉS LEGSZIVESEBBEN MINDET EGYSZERRE KINOZNÁM HALÁLRA!



HOGY MIÉÉÉÉRTTT???????? MERT ŐK NEM TUDNAK MINKET ELFOGADNI!

NEKEM IS MINDIG BESZÓLNAK ÉS CSAK AZÉRT MERT MAGYAR VAGYOK!!! NA, AKKOR EZ IGY ELFOGADHATÓ? HÁT NEM ÉPP AZ!


HA NEM LENNE ILYEN NAGY POFÁJUK MEG TOLERÁNSAK LENNÉNEK AKKOR SEMMI BAJOM NEM LENNE VELÜK!!!!!


persze vannak kivétel szerbek is,de az nagyon kevés!

2009. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%
Az olyan idióták miatt, mint az előttem szóló, van népek közötti utálat -.-
2009. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
17%

Nekem nagyon sok szerb ismerősöm van. Nagyon életvidámak és közvetlenek! Tudunk a másik kulturájáról beszélgetni, tanítgatjuk a másikat. Tudom, ez csak pár ember, de ha megnézed, akkor a legtöbb idegengyűlölő utcai suhanc! Én 17 éves vagyok, nyitott, büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok, mégis érdekelnek mind a szomszédos népek, mind a többi, európai, dél-amerikai, kis-ázsiai, stb.

Egyszerűen az idegesít a legjobban, hogy vannak nagyszájú mélymagyarok (nem sértem azokat, akik komolyan gondolják, hiszen mindenkinek kell hinni valamiben, és küzdeni valamiért), akik elmennek ilyen motoros találkozókra, meg csoportosan kántálják, hogy más népek mekkora suttyók, stb.

Az ilyenek felháborítanak!

2009. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!