Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Acélbetétes bakancs mennyire...

Acélbetétes bakancs mennyire köthető politikai beállítottsághoz?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, kb. 15 éves korom óta hordok acélbetétest, mert szeretem viselni, és soha nem kötöttem politikai, inkább csak zenei "szimpátiához". Mostanában viszont nem nagyon merem felvenni, még koncertekre is alig, mert nem akarom, hogy szélsőjobboldalinak gondoljanak, ami távol álljon tőlem... Szerintetek köthető hozzá a bakancs, vagy csak sztereotípia? Persze, tudom, hogy punkok is hordják, akik alapvetően épp ellenkező nézeteket vallanak hagyományosan, de mindenképpen feltételez egy acélbetétes viselése valamilyen politikai beállítódást is? És honnan ered ez, hogy a rockerek között ennyi a jobboldali, mit gondoltok?

2013. júl. 9. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél egy gyurcsány kitűzőt vagy vörös csillagmatricát a ruhádra és nyugodtan felveheted.
2013. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
oké, akkor, hogy megelőzzük a további támadó válaszokat... nem a politikai beállítottságomról kértem véleményt, kapok eleget, pedig NEM vagyok se szoci, se komcsi. liberális vagyok, igaz ez is sok embernek szúrja a szenét, de koncentrálhatnánk a kérdés lényegére??
2013. júl. 9. 16:03
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Ok nézzük : Amit te nem tudsz !


Nem egyfajta ruhadarabtól leszel jobbosnak látszó, hanem konbinációktól.


Pl a bakancshoz nem behetsz fel zöld nadrágot vagy egyszínű zöld felsőt. Nem lehet a ruhadarabjaidban piros-fehér csíkos, zöld fehér csíkis. De egyszínű pink vagy piros már mehet.

2013. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, hogy köthető-e valamilyen politikai formációhoz.

De egy nőnek elég igénytelen viselet bakancsban járni. Télen még talán, de nyáron vagy tavasszal elég gáz.

2013. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem jó az acélbetétes legjobb lenne ha a Cosmóból öltözködnél. Nagyonn valószínűséggel fogsz ki jó partyt !!
2013. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Melóban acélbetétest hordok de erről nem leszek sem szélsőjobboldali sem plázarocker ;)
2013. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha fehér fűzőt teszel bele, az azt jelenti, h rasszista vagy, ha pirosat, akkor pedig kommunista. Ezt leszámítva nincs politikai jelentése.
2013. júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szonjus ***** válasza:
A punkok is hordják, annyi féle-fajta punk van, csak őket nézve a lehetséges politikai beállítódások 90%-át lefedik... Szóval maga a bakancs nem jelent semmit, maximum egyfajta kivűlállóságot. Azért, mert sok hungarista rockzenekar van
2013. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Olyan hogy szélsőjobb jelenleg nincs Magyarországon, csak azért mondják hogy szélsőséges hogy ezzel valamiféle ellenszenvet kreáljanak az emberekben, attól hogy egy párt jobboldali még nem lesz szélsőséges (a fidesz nem jobboldali itt most a Jobbikra gondolok). A Jobbik pl egyáltalán nem szélsőséges, sőt szerintem lehetne jobban is jobbos de ebbe most ne menjünk bele.

A jobboldal a hazaszeretetről és a normális értékrendek (pl a b*zik elutasításáról) szól amire büszkének kell hogy legyünk és valójában ez senkitől se áll távol, csak megkell jobban ismernie, és nem azt a maszlagot amit a tévében mondanak, hanem az igazságot. Attól hogy valaki szereti a szabadságot és liberális gondolkodású még lehet jobboldali, sőt sokkal több köze van a szabadsághoz a jobboldalnak mint az amerikai "liberalizmusnak" vagy a kommunizmusnak és a hasonló sza*ságoknak.

2013. júl. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szóval ha szereted a hazádat, becsületes vagy, és szereted a szabadságot akkor nyugodtan viselhetsz acélbetétes bakancsot, és vehetsz fel hozzá bármilyen fekete vagy nemzeti ruhát is, hiszen erre büszkének kéne lenned, nem pedig fordítva.
2013. júl. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!