Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Acélbetétes bakancs mennyire...

Acélbetétes bakancs mennyire köthető politikai beállítottsághoz?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, kb. 15 éves korom óta hordok acélbetétest, mert szeretem viselni, és soha nem kötöttem politikai, inkább csak zenei "szimpátiához". Mostanában viszont nem nagyon merem felvenni, még koncertekre is alig, mert nem akarom, hogy szélsőjobboldalinak gondoljanak, ami távol álljon tőlem... Szerintetek köthető hozzá a bakancs, vagy csak sztereotípia? Persze, tudom, hogy punkok is hordják, akik alapvetően épp ellenkező nézeteket vallanak hagyományosan, de mindenképpen feltételez egy acélbetétes viselése valamilyen politikai beállítódást is? És honnan ered ez, hogy a rockerek között ennyi a jobboldali, mit gondoltok?

2013. júl. 9. 15:58
1 2
 11/12 Szonjus ***** válasza:

A kérdező kérdését válaszolnátok meg, akkor csak annyit kéne írni, hogy nem köthető egyértelműen a politikai beállítottsághoz.


A hazaszeretettel meg csak az a bajom, mikor ez átmegy egyes embereknél primitív gyűlölködésbe és értelmetlen őrjöngésbe. Én szeretem a hazámat és örülök, hogy magyar vagyok, de én sem akarnék egy olyan csoport tagja lenni, még csak látszólag sem, ahol a többi tag jó része - az én véleményem szerint - túlságosan is fekete-fehéren látják a világot.

2013. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
ó igen, szeretem a hazámat, becsületes vagyok, szeretem a szabadságot, stb. de nem vetek meg senkit (főleg nem egész társadalmi csoportokat) olyan jellemzők miatt, ami nem választás kérdése: pl. faji hovatartozás, szexuális irányultság... de ez sokaknak felfoghatatlan. de kicsit eltértünk a tárgytól.
2013. aug. 10. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!