Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » 16 éves fiatalok hogy mernek...

16 éves fiatalok hogy mernek és egyáltalán miért bántalmaznak 92 éves idős asszonyt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 16:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy cigány szokás. Nem kiakadni kell rajta, hanem tenni ellene...
2013. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy Munkácsi írt amit írt...de ha nem javul itt a helyzet akkor csak bölcsőm lesz e hely de sírom az nem fájó szívvel de ha ez így marad akkor én 60 évesen vagy 55 megyek el...
2013. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
Túl sok az indokolatlanul kihasználatlan villanyoszlop, ismét üzembe kellene helyezni őket. Pár dolgot kifüggeszteni reájuk,nem csak karácsonykor!!
2013. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%

A kérdés alaptalan. A saját erkölcsösségeddel próbálod értelmezni a cigány elkövetőket. Ha macskám megkarmol annak tudom be, hogy egy állat. Nem kérdezem meg tőle, hogy cicus bakker ezt miért???

Tőlük se kell megkérdezni miért. "Megtetted? Na akkor ez a fekhely a tiéd lesz a következő 5-10 évben, de legalább közelebbi kapcsolatba kerülsz a rég nem látott rokonságoddal, akik közül az egyik vélhetően a vér szerinti apád."

2013. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mert "megtehetik", "hála" a pártfogóiknak, meg ez a csûrhe csak túlerõben "kemény".


Logikus cselekedeteket ne várj egy bizonyos részüktõl!

2013. júl. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szégyelljétek magatokat!

Hogy beszélgettek így, szegény rejtett erőforrásokról?


Micsodá rásszizmus folik itten.

2013. júl. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Valahogy éreztem, hogy le fogtok pontozni. :d Amúgy nem zavar. Csak annyi derült ki, hogy nem tudtok a sorok között olvasni. :D


De akkor elmagyarázom. :d



Szabad ember szabad országban azt csinál amit szabad. = Ha a rendőrök nem csinálnak semmit, mert félnek, vagy mert nem is lehet nekik. És ha a megélhetési bűnözés lassan már eléri az 50 ezret, akkor ne is csodálkozzunk hogy lopnak csalnak hazudnak verekednek.


Minden ember olyan emberré válik amilyen környezetbe felnő. = Ha kimész egy putriba, legyen az magyar vagy cigány, csak egy csomó idiótával fogsz találkozni. Mind buta mint a föld... Attól függ hol nő fel és milyen környezetbe. És ha nem tud kiszakadni, akkor ugyan olyan hülye barom lesz mint akikkel együtt van. De ha egy normális környéken találkozol, normális cigánnyal, vagy magyarral,vagy azzal amivel. Akkor azok nagyobb valószínűséggel lesznek normálisak.


Gondolom így már érthető. :)

2013. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem eddig is érthető volt :)

A pontozásról, szokás szerint, meg valami göndör, nagyorrú kis hülyegyerek gondoskodhat a VII. kerületből...

2013. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Mind buta mint a föld..."


Az ám, tanulatlanok az tény. De a szociális hátteret nem lehet érvként felhozni. Ahogy mondod a magyarok is letudnak erre a szellemi szintre süllyedni, de a magyarok miért nem követnek el hasonló bűncselekményeket? Ez nem neveltetés kérdése. Ahogy korábban írtam a macskámat nem próbálom emberként kezelni, nem érvényesek rájuk a mi erkölcsi nézeteink.

2013. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!