Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kurucinfo (és a Jobbik)...

A kurucinfo (és a Jobbik) miért nem tudja a véleményét kulturáltan megfogalmazni? Kinek van erre igénye?

Figyelt kérdés

Az osztrák szélsőséges párt például kulturáltan és normális stílusban tudja megfogalmazni a véleményét, nem uszít, és nem keres bűnbakot. (nem támadják az ateistákat, a homoszexuálisakat, stb)


Ehhez képest, ha ránézek a kurucinfo-ra, vagy valami jobbikos cikkre, elhányom magam. (elnézést)

Mocskosul trágár, minden mondatukba szerepel a "zsidó", "b*zi", "cigány" stb, szerintük minden kormány rajtuk kívül cionista bábkormány, néhol durván ferdítenek, és még sorolhatnám.

Én ezek után képtelen vagyok elhinni, hogy az igazat írják. Egyedül a cigánykérdésben van néhol igazuk, hogy ténylegesen az ország egyik legsúlyosabb problémája, de akkor is.

Ki akarják irtani, vagy börtönbe záratni az ateistákat, a melegeket, és még sorolhatnám. Szabályosan zsidófóbiájuk van.



Tényleg nem lehet a véleményt normálisan, TRÁGÁRKODÁS NÉLKÜL, uszítás nélkül leírni? Szerintem épp emiatt a stílus miatt lesz az egész szavahihetetlen, primitív, és szánalmas. (már elnézést...) Komolyan, a Jobbik meg a kurucinfo nem tud mást, mint ezt? És erre van sok embernek igénye?



De miért? Ilyen gyalázatos stílusra vevők az emberek Magyarországon?



2013. jún. 22. 21:23
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
40%

"Kinek van erre igénye?"


Nekem.

2013. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

Grat.

Nem szoktam olvasni a kurucinfot, de néha egyes híreknél elém kerül egy jobbikos cikk....förtelmes.

2013. jún. 22. 21:27
 3/51 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon sok embernek.


Százszorosan bizonyított pszichológiai tény, hogy minél tanulatlanabb (nem csak formális oktatás terén) egy személy, annál inkább tendál az egyszerű, röviden summázható megoldások, válaszok felé, mert ami bonyolult, azt nem érti, és ez tudat alatt megijeszti.


Így egyszerűbb azt mondani, hogy "gettóba a cigányokkal", mintsem száz oldalas szociológiai szakvitákat olvasgatni, amiket tényleg csak az a pár ember ért, akinek ez a munkája.


A Nyugat/Magyarország különbség pedig civilizációs differencia, majd olyan 30-40 év múlva mi is fogunk ott tartani, ahol ők most.

2013. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
63%

Az osztrák FPÖ Jörg Haider idején majdnem pont olyan volt , mint a Jobbik.

Hozzátenném , hogy Jörg Haider pártja volt már kormánypárt Ausztriában az egyik konzervatív párral koalícióban.


Az új vezető óta liberálisabb lett az FPÖ.

De , a kampánytéma még mindig a bevándorlók meg az idegenek és az Eu ellenesség.

2013. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

De ez az állandó zsidózás, b*zizás stb.....Osztrák ismerősömnek megmutattam a cikket, meg lefordítottam. Azt mondta, hogy ott ilyenért minimum börtön jár, mert felháborító ez a stílus.

Meg a gyűlölködés, uszítás.


Magyarországnak tényleg ennyire széles a tanulatlan, buta rétege?

2013. jún. 22. 21:30
 6/51 anonim ***** válasza:
44%
még az Alfahír láttán is elhányod magadat ?
2013. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
90%

A kuruc nem egyenlő a Jobbikkal.

Nem ez a hírportáljuk.


Az Amerika Népszava sem egyenlő az MSZP-vel.Ők is elég alpári módon fogalmaznak.


A Jobbik portálja az alfahír/barikád ,ez a hírportál pedig normálisan fogalmaz és mindig mutat forrást.

2013. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
77%

Kuruc.info stílusa nem egyenlő Jobbik stílusával!

alfahir.hu vagy a jobbik.hu oldalon a "programunk" menüpont alatt is elfogadhatatlan a stílus?

2013. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
39%
Véleményük is van az írástudatlan lepontozóknak vagy csak a piros szín szimpatikus és ezért nyomkodják?
2013. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
36%
Ez minden láttán elhányja magát. Még ha a saját anyját látja attól is.
2013. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!