Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért lepődnek meg ma már...

Miért lepődnek meg ma már azon az emberek, hogyha befejezték a tanulmányaikat, attól a tanulás nem áll meg? Tehát hiába szereztek végzettséget, nekik ugyanúgy továbbra is tanulniuk kell, ha nem akarnak lemaradni.

Figyelt kérdés

Egy kérdésnél volt az, hogy egy anyuka panaszkodott, hogy neki újra el kell kezdenie tanulni.

De ma már az élet olyan, hogy nem hagyhatjuk abba a tanulást, ez élethosszig tart vagy különben nem kell sehova.


2013. júl. 23. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Mert kényelmesek.
2013. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Mert sok mindent nem tanultak meg (amit kellett volna), ezért abban a tévképzetben vannak, hogy eleget tudnak. Ez akár igaz is lehet egy konkrét dologra egy konkrét pillanatban, de ugyanarra a következő pillanatban már nem igaz. Ha az volna, azt jelentené, a világ nem fejlődik.
2013. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ezt én sem értem, én 40 vagyok, most gondolkozom azon, hogy kéne valami tanfolyam. Még nem szükségből, csak kedvtelésből, de akár később kereshetek is vele.
2013. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lepődöm meg. Életem során legalább nyolc tanfolyamot elvégeztem, és élveztem is őket. Most viszont, 53 évesen, járnom kell megint, és azt veszem észre, hogy nemcsak a lábam meg a derekam fáj, de az agyam sem a régi: egyszerűen nem akar benne megragadni semmi.
2013. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

kérdező, látom nálad hatott a globalizációt kiszolgáló média agymosása az "élethosszig tartó tanulásról"...


gondolom, az fel sem merült a sötét agyadban, hogy az ilyen-olyan képesítések megszerzése nem éppen pár ezer forint, hanem nem ritkán több százezer forintos kiadást jelent, amire nem mindenkinek van pénze.

2013. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ma 18:54


Már bocs, de neked van sötét agyad, ha azt hiszed, hogy nincs élethosszig tartó tanulás. Mindenkinek KELL a saját szakmájában tanulnia a végzettség megszerzése után. Ha nem teszi akkor lemarad a tudása és majd sírni fog, hogy nem veszik fel sehova. Erre a legjobb példa az informatikus. Ha kihagy 3-4 évet tanlás nélkül, akkor már bajban van.

2013. júl. 25. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!