Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nektek őszintén mi a véleménye...

Nektek őszintén mi a véleményetek erről a videóról?


2013. júl. 27. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eléggé nyálas...
2013. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 szántóvető ***** válasza:
100%

semmi.ezekkel a problémákkal mindenki tisztában van.viszont globálisan kell szemlélni a létezésünket.nem az az emberiség célja hogy örökké fennmaradjon így aztán nem lesz soha tökéletes a világ melyben élünk.az a 2 millió év mióta emberről beszélhetünk,jelentéktelen idő a világegyetem korához viszonyítva,röpke pillanat csupán.vagy elpusztítjuk az életterünket magunk körül vagy nem,de biztosan vége lesz az emberiségnek is.aztán a Föld regenerálódik és új életformák jönnek létre.az ember is a múlt ködébe vész a dínókhoz hasonlóan.

a videóban látott problémákon itt Mo.-on nem lehet változtatni tehát alkalmazkodni kell,más megoldást nem látok.

2013. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól abszolút nem kell félni, hogy az ember kipusztul. Szerintem nagyon sokáig nem lesz olyan. A dinoszauruszok is csak az aszteroidától haltak ki. Ha az nem jön, még ma is ők lennének a főnökök.
2013. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szántóvető ***** válasza:
ez igaz,és ember sem lenne :)
2013. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Eléggé nyálas. Nem igazán látok benne sehol nyált. A többieknek köszönöm a választ.
2013. júl. 27. 23:42
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek ellen "mi" nem sokat tehetünk, nem tudom megvédeni az őserdőket, nem tudok enni adni 30 ezer afrikainak, ezen kívül vannak kisebb problémák is a nagyok közé keverve.

Ez az amit hiába tudok,tehetetlen vagyok.

2013. júl. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kell 10 gyereket csinálni oda, ahol már a két szülő önmagában is éhezik és akkor le van tudva az éhezés probléma.
2013. júl. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

# 3 Teljesen igazad van. Imádom, amikor siránkoznak egyesek, hogy éheznek, közben ott rohangál 10 gyerek körülöttük. Ha meg véletlenül azt találnád mondani, hogy operáltassa magát meg, akkor fel van háborodva.


Egyébként a videóban lévő problémák aktuálisak, de egyáltalán nem egyedi. Régen ugyanúgy meg voltak a problémák, mint most. Sőt, egyes időszakok egyenesen pokoliak voltak. Mindig lesznek éhezők, szegények, elesettek. A videóban lévő szöveg pedig nagyon pongyolán volt megfogalmazva. Fájt néha olvasni!

2013. júl. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Egyébként azt tudtátok, hogy a fejletlen és szegény országok lakói azért is csinálnak 10 gyereket. Mert azok a gyerekek már gyerek korukban dolgoznak.


De azért köszi a válaszokat. Valami ilyesmikre számítottam. :)

2013. júl. 28. 11:08
 10/13 anonim ***** válasza:

A szokásos konteós maszlag pár valós globális problémával megspékelve, ráadásul a szokásos gané felirat sem maradhatott el. De azért azt megkérdezném a videó készítőjétől, hol lakozik szerinte az a három milliárd felvilágosult?


Amúgy negyedóra alatt össze lehetne dobni ennek az ellentettjét is, ami legalább olyan igaz lenne. Nem látom azt amit a készítő lát.

2013. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!