Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért útálják a magyarok a...

Miért útálják a magyarok a szlovákokat?

Figyelt kérdés
2008. jún. 28. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a Szlovákok utálják a Magyarokat... Én nem utálom őket!!!
2008. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
95%
azért mert a szlovákok utálják a magyarokat :D ök kezdték :D :D
2008. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
lehet, hogy ez a dolog még trianonra vezet vissza
2008. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Igen tényleg a tótok dobálják mindenkire a szaroslepedőt, a baromi nagy kissebbségi komplexusuk miatt, de ezeket mindenki utálja akinek valaha dolga volt velük a történelem során, a csehekkel sincsenek jóban, azok meg csak lenézik őket mint egy szikkadó szardarabot az utcán ugyan mit foglalkozzanak ezekkel a korcsokkal, javaslom tegyük mi is őket a megillető helyükre mivel egyebet úgysem tudnak velünk tenni mint a vélt sérelmeiket kántálják mindenkivel szemben. Tulajdonképpen ezek olyan kisebbség mint a kokerók csak önálló országgal amit 100%-ban tőlünk loptak! Még a nyomorult fővárosuk is magyar koronázási város!
2008. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tényleg???

Azt azért meg lehet nézni ,hogy a szlovákok államadóssága töredéke a magyarokénak.

És mer néhány rohadék péolitikus mindenfélét beszél,azzal az országy -főleg a déli rész egyáltalán nem ért egyet.

2008. jún. 29. 09:43
 6/13 anonim válasza:
30%
am biztos azért mert ien kicsi föld jutott nekik.. nekünk meg nagyobb...magyarázzák meg miért utálnak minekt...mer senki nem érti XD
2008. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
80%

Miért, utálják ?

Én magyar vagyok, és nem utálok senkit, csupán azért, mert máshova született!

Azt is elvárom, hogy engem sem a származásom szerint ítáljenek meg!

Mindenütt található szeretetreméltó ember, és utálatos is.

2008. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Mert bunkó kommunista "nép".
2008. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

15:47-es válaszolónak:

Igazad,van,vannak itt is jók/rosszak,meg ott is.

Először én is nagy ,,szlovák-ellenes" voltam,de utána rájöttem,hogy mi sem vagyunk jobbak,és olvastam is,hogy a szláv népek már jóval előttünk itt voltak mint mi...

De szerintem már ideje lenne kibékülni!!!

2009. máj. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Na arra én nagyon kiváncsi leszek arra a békülésre =D, nekem semmi bajom senkivel, de itt élek Szlovákiában és hát ezek a tótok /szlovákok/ nem épp ugy néznek ki már amelyik, hoyg ki akarna békülni
2009. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!