Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az ország jelentős részén...

Az ország jelentős részén kb.9 hete nem volt egy csepp eső sem. (lehűlés sem) Szerintem a politikának van köze a dologhoz. Emlékszik valaki mondjuk az elmúlt 50 évben volt e hasonló?

Figyelt kérdés
Egyhangú undorító fertő.Én már gyűlölöm a nyarat......
2013. aug. 12. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nálunk tegnap esett. Előző héten is esett.
2013. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Pénteken azért elég záporos volt.
2013. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az ország másik felén meg nem.És hónapok óta 40 fok van,még csak hasonló nyár sem volt a 35 évem alatt.És nem kell a kamu az időjósoktól,hogy kellemes az idő,meg hogy őszi kabát kell,meg a sok idiótaságuk.Mikor 33 fokot mondanak,akkor van 45......Nyár dörgés,villámlás,lehűlés meg csapadék nélkül.Boááááááá!
2013. aug. 12. 20:48
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk pénteken is szombaton is esett. Ennek semmi köze a politikához. Bár te hiszel a legvalószínűtlenebb összeesküvés elméletekben és egyéb baromságokban.


Én is gyűlölöm a nyarat mégsem őrülök meg, a telet sokkal jobban szeretem.

2013. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Véletlenek nincsenek,az összeesküvés elméleteknek pedig több,mint a fele igaz legalább.
2013. aug. 12. 20:50
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Azok a kamu időjósok komoly egyenletek alapján számítják ki több évnyi tanulás után azt, hogy valószínűleg mi várható a következő pár napban. Majd ha te is elvégezted a meteorológia mesterszakot és esetleg ledoktoráltál is akkor majd lehülyézheted őket.
2013. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Az igaz, hogy egy ionoszféra kutató programmal befolyásolják az időjárást? Nem mert az ionoszféra jóval magasabb van mint a tropopauza ami az időjárási jelenségek határa.

Az igaz, hogy levegőből permeteznek minket és ettől meghalunk? Nem. 1. Hogyan tartják titokban? 2. És soha nem láttam, hogy "rácsos2 lett volna az égbolt. 3. Akik kitalálták saját magukat is permeteznék.

Az igaz, hogy pár vénember dönt a világ gazdaságáról miközben évente egyszer összeülnek? Nem. Ez teljességgel megvalósíthatatlan hasonlóan a chemtrailhoz.


És még sorolhatnám a különféle hülyeségeket.

2013. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
90-es években sokkal nagyobb szárazságok voltak. Csak te nem emlékszel kérdező, lehetsz vagy 12...
2013. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Amennyiben 77' óta 12 év telt el....
2013. aug. 12. 21:02
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Szerintem a politikának nincs köze a dologhoz.

Viszont már inkább be sem kapcsolom a tv-t, mert csak azt szajkózzák, hogy így a meleg, úgy a meleg, sokan meghalnak emiatt, 3 vagy 4 liter vizet kell innia az embernek... Meleg van, igen. Veszélyes lehet sok emberre, igen. Tudunk változtatni az időjáráson? A nyavalygás csak elviselhetetlenebbé teszi a meleget.

Miért lenne fertő? Ezt nem értem.

Tudtommal az időjárásban hosszú távon egyfajta periodicitás figyelhető meg. Tehát hűvösebb és melegebb időszakok váltják egymást. Most már egy ideje a melegebb időszak tart úgy tűnik. Persze mindenre lehet számtalanféle összeesküvés elméletet gyártani.

2013. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!