Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Harry Potter miért nincs...

A Harry Potter miért nincs betiltva?

Figyelt kérdés

Az okkultizmus melegágya!

Tele van rossz dolgokkal,a fiatalok fekete mágiához fognak fordulni amiatt.

Nem szabadott volna kiadni egy ilyen sötét könyvet.


Tisztelettel:Hit Gyülekezete



2013. aug. 14. 16:44
1 2 3
 21/25 Mr.Super TNT ***** válasza:
100%
Ja és még valami. A ilyen szektások csak a lelkileg gyenge és sebezhető akarat szegény emberek manipulánsából élnek. Mert ebből bizony pénzt és hatalmat lehet csinálni. Én ismerek olyan embert aki szintén alapított egy ilyen sz*rságot csak előtte évekig kísérletezett középiskolai tanárként a diákjain .hogy ,hogy lehet beszervezni vagy manipulálni az embereket.
2013. aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Mr.Super TNT ***** válasza:
U.I.: Tisztelettel a szabad és gondolkodó emberek gyülekezete.
2013. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Ám ezt 100, hogy komolyan gondolta a kérdező mert az egyik oszt társam is jár ilyen gyülibe (nagyon nagy hülyeség sztem) és neki nem engedik nézni a harry pottert!! XD
2013. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 zsuzscsina válasza:

Nem tudom, honnan vette a bátorságot a kedves kérdésfeltevő, hogy a Hit Gyülekezete nevében nyilatkozzon. Most vagy önkényesen járt el, vagy pedig provokátor. A Hit Gyülekezete több fórumon is nyilatkozott hivatalból a témával kapcsolatban, de soha nem ilyen radikálisan. Az egyház tiszteletben tartja mindenki lelkiismereti szabadságát, bár nem ajánlják elolvasásra az említett sorozatot.

Megjegyzem, én magam sem olvasnám el, mert nem használ. Az okkultizmus vagy ezotéria a titok szóból ered (az egyik latinul, a másik görögül, de tök ugyanazt jelentik), vagyis nem tudod, ki áll a dolog hátterében. Rejtett.

A Biblia valóban beszél arról, hogy nem használ az embernek, ha ilyen titkos dolgokkal foglalkozik, ezt azonban nem tiltja hatalmi szóval. Az emberek sem tehetik ezt, legfeljebb javasolhatunk ismereteink és élettapasztalatunk alapján.

2014. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ez meg mi rák? Basszus nem kéne akkor kb. minden a ,, Katolikus egyháznak/kereszténységnek/ilyen hitgyüli hívőknek nem tetsző tevékenységet vagy szellemi/eszmei munkát betiltani? Xdd hát de most komolyan… Inkább ezeket a fanatikusokat kellene kijózanítani, nem pedig betiltani a világ egyik legjobb könyv/film sorozatát xdd😂
2022. aug. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!