Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy a...

Mennyire gyakori, hogy a focimeccseken a szurkolók hátat fordítanak a másik csapat himnusza alatt?

Figyelt kérdés

Nem szoktam focit nézni, kivétel ha a magyar válogatott játszik, a Magyarország-Izrael mérkőzésen láttam,hogy a magyar szurkolók hátat fordítottak az izraeli himnusz alatt.

Most pedig a román himnusz alatt is megfordultak.

Bár hozzá teszem,hogy a magyart himnuszt nem lehetett hallani az 50 ezer azt kifütyülő román miatt.

Kétlem,hogy csak a magyarok fordítanának hátat, a románokat nem mutatták,hogy hátat fordítanának, de ez sincs kizárva.

Ez mennyire gyakori a mérkőzéseken?Csak az ellenségeskedő országok esetében fordul elő (politikai okok miatt) vagy ez most "divat"?


2013. szept. 6. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Franciaországban láttam olyat, hogy kigúnyolta az "ellenséges" csapat a francia himnuszt , kifütyülték.
2013. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Akkor gyakori ha ilyen ***-ek ellen játszunk mint a románok..
2013. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindennapos. A fociszurkolók ilyenek.
2013. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A foci köztudottan a teljes mértékben kulturált és intelligens emberek sportja. Ezt nem tudtad?

Valahogy más sporteseményekre ez nem jellemző, vajon miért...

2013. szept. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!