Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok a TASZ-t?

Ti is utáljátok a TASZ-t?

Figyelt kérdés

2013. szept. 8. 20:15
1 2
 11/14 gabrielwright ***** válasza:
32%
ó te kilences, engem még nem nácizott le a tasz és még keresztény sem vagyok. miért fáj hogy valaki mások jogait védi? a tieidet kellene? elnyomnak?
2013. szept. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
17%

gabrielwright, ha nem vagy keresztény, akkor pogány vagy!

a tasz csak póp a nép hátára, nincs szükség a jogvédelmükre, úgyis csak a semmirekellő pogányokért harcolnak, a lopósokért, csalósokért, milliárdosokért!

2013. szept. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25%

Olyan gyönyörű, hogy a kérdezőhöz hasonló posztolók csak úgy "tudják", hogy utálni kell a TASZ-t, azt meg tudni, hogy kik is ők és mit csinálnak igazán huszadrangú dolog. Elég utálni őket, nem kell a részletekbe belebonyolódni.


Cukik :)

2013. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 gabrielwright ***** válasza:
72%

Hát 12-es, szoktam néha irigyelni az ilyen egyszerű világképet. Ha mondjuk te éheznél, mondjuk én adnék neked enni, érdekelne téged vagy engem, hogy ez bárkit zavar, vagy bármilyen torz ideológia alapján nem ért egyet vele? Ha én téged irtózatosan arcul b_sználak egy vascsővel, zavarna téged az, ha egy szemtanú rám vallana és engem ez alapján lesittelnének?

Ja és köszi, hogy tisztáztuk ezt a pogány dolgot. Most már tudom, hol a helyem Mária országában.

2013. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!