Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az baj, hogyha Orbán Viktor a...

Az baj, hogyha Orbán Viktor a példaképem?

Figyelt kérdés

Apám mindig azt mondja hogy Orbán Viktor nagyon sokat tesz értünk és szereti a népét.

Ő már meg anyukám is a kilencvenes évek óta szavazói és támogatói a Fidesznek.


Én is szeretnék ilyen ember lenni mint a miniszterelnökúr.


Mindig meg meri mondani a vörösinges nemzetgyilkos bolsevikeknek az igazat,És hirdeti az egyetlen igazi keresztény értékeket.


14/f



2013. szept. 28. 16:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. De tutira kamu a kérdés.
2013. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 rémuralom ***** válasza:
100%
Ha azzal támasztod alá a véleményed helyességét, hogy "apukám szerint is így helyes", akkor neked valószínűleg nem Orbán Viktor a példaképed, hanem inkább az apád. Egyikkel sincs semmi gond, csak légy tisztában a példakép fogalmával, mielőtt dobálózol vele.
2013. szept. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
24%
Akinek Orbán a példaképe az már messziről sem normális... Bár a kérdés erősen fake szagú...
2013. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
29%
Beteg vagy, de nagyon, rajtad már a hóhér sem segít! Jah, hogy kokéró vagy? Akkor mindjárt más!
2013. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 vmi03 válasza:
0%
Nekem Saka Zulu a példaképem:S
2013. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
23%

Az baj, mert rossz példát tanulsz és rossz ember leszel. Lehet, hogy kinövöd, ha képes leszel megérteni a körülötted zajló dolgokat, bár az nem látszik, vajon ki mutatná a helyes irányt. Nem tudom, Orbán Viktor apukádért mennyit tesz, de az én környezetem ellenében elég rendesen.

Tudod, személyeket azért szoktak példaképnek választani, mert van egy vagy több jó tulajdonság, amelyet ők testesítenek meg a legjobban. Orbán esetében ilyenről nem tudok, de te biztos tájékozottabb vagy. Az sem szokott feldobni, ha híres emberek környezetében lehetek. Elég értékesnek tartom magam anélkül is. Na persze megértem azokat, akik csak ezt tudják felmutatni, sikerre mindenkinek szüksége van. Én erre képes vagyok Orbán nélkül is, sőt, úgy jobban.

2013. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
5%

Azt se tudod hogy kik a bolsevikok te hülye gyerek.

14 évesen legózzál vagy valami!


"És hirdeti az egyetlen igazi keresztény értékeket."

Ehhh? Hogyan?


"Apám mindig azt mondja hogy Orbán Viktor nagyon sokat tesz értünk és szereti a népét. "

Írjál már le néhány jó cselekedetet!


"Én is szeretnék ilyen ember lenni mint a miniszterelnökúr. "

Inkább ne,kis diktátor. Ismered egyáltalán,találkoztál vele?

2013. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
24%
Nekem nem baj, csak lehetőleg tartsd távol magad a politikától. Ilyen kártékony féregből egy bőven elég a magyarság történetében.
2013. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
43%
Nem baj, ha Orbán Viktor minisztelrnökúr a pédaképed! Igazi hazafiasságra vall! Orbán Viktor egy hazafi és jó, hogy nem mondjuk a balodllaon valaki a példaképed, mert a baloldal nagyon sáros a kommunizmusban és a liberálfasiszmusban!
2013. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
63%

"A nagybátyám egyszer focizott Orbán Viktorral!"


Ezt nem kellett volna kiírnod, hátha szeretné letagadni.

2013. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!