Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mióta vezették be Mo-on, hogy...

Mióta vezették be Mo-on, hogy a női börtönökben hetente egyszer lehet csak tisztálkodni, fogat mosni, zuhanyozni?

Figyelt kérdés
Most hallottam ezt valakitől és nem akartam elhinni.
2013. okt. 15. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez vicc?
2013. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én heti két tisztálkodásról tudok, de azt is csak egy tv2-es dokumentumfilmből... :D
2013. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy az ilyesmit az uniós bürokraták jó szemmel néznék, de ha mégis előfordulna az ilyesmi, gondolom a félhivatalos indoklás az lenne, hogy így kevesebbet zaklatnak az őrök olyan némbereket, akiknek izzadt testénél, csak szája és csimbókos haja áraszt visszataszítóbb szagokat és a külseje is egy fúriához konvergál.
2013. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy annyian vannak, és olyan kevés embert lehet biztonságosan beengedni, hogy csak hetente kerülnek sorra.

De csak találgatok, nem tudom.

2013. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tudtommal fegyházakban van ez a rendszer. Azóta van ez mióta vannak zuhanyzók.
2013. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kérdéshez tartozik, de aki az 1960-as években volt sorkatona emlékezhet, hogy a heti egyszeri fürdés volt hivatalosan rendszeresítve.

Természetesen lehetőség volt a hidegvízes "vályúnál" a fogmosás, kisebb tisztálkodás.

2013. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De most nem 1960 van, azóta több mint fél évszázad eltelt. Elképzelhetetlennek tartom, hogy egy közintézményben, ahol egyébként mindenkinek lehet saját tv-je, megtiltsák a tisztálkodást az embereknek, ráadásul egy európai országban. Azok, akik ezt kitalálták, egy vad-primitív nomád söpredék, már elnézést, de ez az igazság.
2013. okt. 16. 01:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség.


Minden nap lehet akár többször is. Még a vallásodnak megfelelő ételt is biztosítani kell, nemhogy a fürdést naponta....

2013. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Arról én is hallottam, hogy a fegyházakban korlátozva van a zuhanyzás, de lavórban tisztálkodni attól még lehet. A fogmosást meg épeszű ember miért korlátozná? Leszúrják egymást a fogkefével? :D
2013. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pontosan leszúrnák egymást fogkefével... A börtönben SZINTE MINDEN fegyver... Bár ez inkább Amerikában meg a többi keményebb helyeken van így, itt kétlem, hogy sok ilyen eset lenne...
2013. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!