Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Fennakadhatok a C típusú...

Fennakadhatok a C típusú átvilágításon? Lent folytatom

Figyelt kérdés
Egy leendő munkahely betöltéséhez C típusú átvilágításon fogok átesni, de 5 éve elkövettem egy szabálysértést, de figyelmeztetéssel megúsztam. Egyáltalán hány évre visszamenőleg néznek be a magánéletembe? Valamint akkoriban nagyon sokat jártam tüntetésekre, de mára már hidegen hagy a politika teljesen. Esett át már valaki ilyenen?

2013. okt. 25. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

szabalysertesert nem lesz priuszod.


amugy a C tipusu atvilagitas lapjan minden fontos info rajta lesz, h. mit kell es mit nem kell beleirni. hazudni azert nem erdemes, mert mindenhez van hozzaferesuk, tehat azonnal lebukhatsz. csak h. tudd, meg a szomszedokat is fel fogjak keresni es rolad erdeklodni, uh. jobb ha joban vagy veluk, vagy legalabb viszel nekik csokit/sort/bort...

2013. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PHP de kóder! ***** válasza:
a tuntetes gond lehet, ha szelsoseges vagy :)
2013. okt. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!