Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol szokták ezt a mondatot...

Hol szokták ezt a mondatot használni? ; Ria, ria, hungária!

Figyelt kérdés
Régen 2006-2007 környékén sokat hallottam de nem tudtam mit jelent, vagy mire használják. Akkor még alsós voltam és arra emlékszem, hogy ha valaki ezt mondta akkor leszidták a tanárok. Ma már nem nagyon hallani. 14/f

2013. nov. 2. 11:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Magyarország angolul Hungary, illetve a többi külföldi nyelven is hasonló, ezért szoktuk Hungáriának nevezni. A "ria ria" pedig nem jelent semmit, csak rímel arra, hogy Hungária. A "ria ria Hungária" annyit jelent csupán, hogy hajrá Magyarország... Például focimeccseken szokták kiábálni :)


De képesek voltak ezért leszidni a tanárok?! Nem Szlovákiában vagy Romániában laksz véletlenül?

2013. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Itt lakok a Balatontól nem messze. Igen valamiért leszidtak ezért. És a focimeccseken kívül ennek van egy politikai jelentése is nem?
2013. nov. 2. 11:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Nincsen, csak az, hogy Magyarországnak szurkolsz :)
2013. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak focimeccseken használják és nincs politikai jelentősége, úgy tudom.
2013. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

4# Ja meg minden féle sport eseményen.

pl.: olimpia

2013. nov. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ezzel a rigmussal beismered, hogy magyar vagy és, hogy nekik szurkolsz valamilyen versenyen vagy sporteseményen

ez nem olyan mint a "sieg heil", nincs politikai jelentése, a tanárod hülye volt nagyon úgy néz ki, amiért ez zavarta

tehát skandálhatod bárhol, bármikor, csak a cigányok nem fogják jó szemmel nézni

ja meg persze Romániában és Szlovákiában is lehetőleg mellőzd ezt a saját érdekedben

2013. nov. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Záray - Vámosi koncertjein :)


http://www.youtube.com/watch?v=UsHcBU-aDH4

2013. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
azok a tanárok, akik leszídák az illetőt liberálbolsevikok voltak! Kommuninsták! a kommunisták mentesek mindenféle nemzeti érzéstől! Magyargyűlölők!
2013. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8-as.Ne magyarkodj már ennyire! Visszatetsző!
2013. nov. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

9-es az igazság kimondása nem magyarkodás! te libbolsi, gondolkodj!

nektek minden magyarkodás, ami a nemzetnek jót tesz! jól kimonsták az agyatokat internacionalistára a komcsi-libsi elvtársak!

2013. nov. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!