Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit akart tőlünk ez a hajlékta...

Mit akart tőlünk ez a hajléktalan? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma egy haverommal suli után sétáltunk a városban (kb 60000 fős). Megálltunk egy parkoló szélén a járdán (közel voltunk a pályaudvar fele), amikor egy tőlünk kb 8-10 méterre ült a lépcsőn egy hajléktalan (éppen csikkezett) amikor halkan azt mondta "gyertek ide" hát azt se tudtuk mit csináljunk. Odamentünk de tartottunk kb 4 méter távolságot, hogy ha gyorsan le kell lépni akkor tudjunk futni. Kb háromszor elmondta, hogy egy apró szívességet kér tőlünk. Haverom kérdezte, hogy mi lenne az. Erre a hajléktalan odadobta neki a személy igazolványát(!!!) meg volt benne pár kártya és egy máltai szeretetszolgálatos papír. Halkan olyan sunyin beszélt, azt vettük ki a szavaiból, hogy vigyük el az igazolványát a vasútállomásra (ami kb 1 km-re van). Aztán jött két fiatal srác, akik azt mondták, hogy ne foglalkozzunk ilyen emberrel aztán továbbmentek. A haverom mondta, hogy sajnos erre nekünk nincs időnk, akkor elkezdett háborogni a hajléktalan a haver visszadobta neki az igazolványát és elmentünk onnan.


Én nem értem mit akarhatott? Ha azt mondja pénz kell neki akkor odadobok 20 forintot azt elmegyünk. De helyette azt mondta, hogy vigyük el a személy igazolványát. (Miért adja oda két vadidegennek az iratait?!) És ha elloptuk volna az iratait akkor mit csinál?! Szerintetek mit akarhatott, mással is fordult már elő ilyen? Ha valami érdekel ami fontos lehet akkor leírom még.



2013. nov. 9. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, az ilyet csak le kell rázni. Biztos valami rosszban sántikált.
2013. nov. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy rosszban sántikált csak nem értem, hogy miben. Mi lehetett olyan fontos azon a személyin? Amit ő nem tud elvinni. Nem értem, sok dolog történt egymás után de nincs bennük összefüggés.
2013. nov. 9. 00:38
 3/5 Vadkan01 ***** válasza:
59%
Lehet hogyha elvitted volna, akkor találkoztál volna egy tudóssal, aki szuper erőt adott volna neked és mostanra már szuperhős lennél.
2013. nov. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utána,szólt volna egy rendőrnek,hogy ti kiraboltátok(elvettétek az igazolványát,és több ezer forintját)Ezt aztán nehéz lett volna kimagyarázni,mivel nálatok lett volna az irat a pénzt meg biztosan el dugtátok.
2013. nov. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ebben van logika lehet, hogy ha elvisszük akkor az állomáson várnak a rendőrök. Jöhetnek még válaszok!
2013. nov. 9. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!