Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Újpesti...

Mi a véleményetek az Újpesti Önkormányzatról és annak munkájáról?

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 19:03
 1/8 anonim válasza:
Hát az Újpest-Központ metróállomáshoz vezető aluljárót akadálymentesíthetnék!
2013. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjam vagy mutassam?
2013. nov. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Írjad!
2013. nov. 17. 11:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Látom nem esett le. Mindegy. SZAR! Csináltak az Erdősor utcában 1 körforgalmat amúgy semmi változás...
2013. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg a fizetős játszóteret, azt se felejtsd el.
2013. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a Tarzan park. Azt karban is kell tartani agykombájn.
2013. nov. 26. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy otthagytam azt a kuplerájt.


Megcsinálták a Pozsonyi lakótelep játszóterét. Valami nagyeszű tüskés növényt rakatott a játszótér területére, meg felszórták olyan kaviccsal, hogy azon nem lehetett babakocsit tolni, gyerekeknek kismotorozni. A mellette lévő kis utak kavicsai meg süppedősek, járni nem lehetett rajta, biciklizni, kutyát sétáltatni dettó. Tök jól megcsinálták, hogy SENKINEK ne legyen jó, se a kutyásoknak, se a családoknak.

2013. dec. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, akadálymentesítés? Amikor még ott laktam, az egyik suli előtt volt egy babakocsi lejáró. Na azt még nem láttam, hogy épeszű anya használta volna, mert az már az extrém sport kategóriába tartozik. Lefelé gyilkossági kísérlet és veszélyeztetés, felfelé meg minimum Rambo izomzatával kell rendelkezni.
2013. dec. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!