Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a szélsőjob...

Miért van az, hogy a szélsőjobb mindenhol primitív és unintelligens?

Figyelt kérdés
Szóval miért nem lehet szélsőjobboldali értékeket kulturáltan képviselni?

2013. nov. 12. 21:23
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

"Szóval egy szélsőjobbos csak primitív és unintelligens lehet?


Mit szólnál ha kissé átvariálnám a szavakat másokra?

Gondolom az nem tetszene."


Felőlem úgy variálod őket, ahogy akarod. Én is szélsőjobboldalinak vallom magam, ennek ellenére tisztában vagyok vele, hiszen látom, hogy mi folyik eszmetársaim körében, ami a fejletlen értékrendjüket és világhoz való hozzáállásukat illeti és eléggé elszomorít a dolog. Ez a legnagyobb gyengéje ma a szélsőjobboldalnak, az önkritika és a minőségre való törekvés teljes hiánya.

Elég megnézni például az átlag helyesírását. Egyszerűen nem veszik komolyan az egészet, miközben állítólag szent feladatuknak tekintik a magyarság és a kultúra védelmét. Véleményem szerint ehhez a nyelv helyes használatának is hozzá kéne tartoznia - akár szóban, akár írásban - de náluk inkább az acélbetétes bakancs és az árpádsávos kisgatya a kultúra mérőfoka.

2013. nov. 12. 23:25
 32/32 tetro ***** válasza:
0%

23.25

a 48%-os az előbb le"malymozott" engem. igazi stand-up :D

2013. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!