Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mire véljem a dolgot?

Mire véljem a dolgot?

Figyelt kérdés

Van egy Jobbikos ismerősöm, aki szerint hazaáruló vagyok, mert szívesebben nézek idegennyelven filmeket, mint az anyanyelvemen. Ezt úgy értelmezi, hogy utálom a magyar nyelvet. Pedig csak azért csinálom, mert hobbim a nyelvtanulás és így jobban haladok. Mivel kínaiul is tanultam, ezért pedig megkaptam a hülye komcsi jelzőt.

Nem célom a lázítás és a párt sértegetése. Csupán kíváncsi vagyok, hogy ez szimplán egy idióta véleménye-e vagy a többi Jobbikos is egyetért-e vele. Szerintem ez már kicsit túlzás a részéről.


2013. nov. 30. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez szimplán egy idióta véleménye. Jó hogy már az is baj ha nem tisza cipőben mész. Sztem kicsit eltúlozza a gyerek.
2013. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a te barátod egy nagy paraszt, iskolázatlan, hungarista hülyegyerek lehet, aki lusta megtanulni egy idegen nyelvet. A hazaszeretet semmilyen összefüggésben nincs azzal hány nyelvet beszélsz.
2013. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Véld arra, hogy nem vagy magyar ember.
2013. nov. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bass*s elég gáz hogy ugyanannyi a százalékom mint neked hogy lehet nevet kiírni?
2013. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a Jobbikkal szimpatizálok, de sajnos sok az "egyszerű" ember. Ha valaki széles látókörű, több nyelven beszél, attól még jobb hazafi lehet. A régiek is, a történelmi személyiségek több nyelven tudtak. Pl. Horthy is vagy öt - hatot beszélt.
2013. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy fasiszta pribék vagyok, de biztosan állítom, hogy a haverod ostoba.
2013. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!