Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok különböző...

Ti is szoktatok különböző honlapokra (hír24, kuruc stb) fellépni csak azért, hogy az ott kommentelőkön szétröhögjétek magatokat?

Figyelt kérdés
Ha nagyon rossz kedvem van fellépek a hír24-re rögtön megjön a jókedvem...Ahogy osztják egymást az valami hatalmas...:)

2013. dec. 1. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
hir24-et nem szoktam olvasni, kuruc.infora szoktam felmenni de igazából nem tudok röhögni a kommentelőkön hanem inkább elszomorodok h tényleg mekkora nagy isten állatkertje.
2013. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
igazából ha ezt jelenti a szórakozás, akkor már ez a GYK is elég szórakoztató oldal :D
2013. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Én csak a kurucot szoktam ilyenekért látogatni, de jó, hogy említed a hír24-et, mindjárt megnézem azt is. :-P
2013. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Kurucot mindig nézem, hogy lássam tényleg mennyire alacsony szintű és megvezethető emberek vannak az országban. Az a baj, hogy a Jobbik ezeket vonzza, ezzel elpártolva innen a normális emberek.
2013. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Én kifejezetten a kuruc-ra szoktam felmenni ezügyben

Az valami hatalmas....

Nemrég volt egy cikk rajta, hogy egy 3gyerekes egyedűl àlló nő,fàt ,vagy adomànyt " vàr" mert megfagynak télen mert nincs pénzük tüzelőre.

(Szàmlaszàm ,elérhetőség ,persze meg volt adva)


Úgy kb volt 80 komment ,abból úgy 75 szét verte a billentyűzetet a annyira zsidózott,meg cigànyozott, 2 megírta hogy csak jobbik és 3 az 3 ember ajànlott fel egy kevéske fàt, meg pàr ezer forint segítséget.


Ezzel csak azt akartam mondani hogy ezek a kommentelők iszonyatos módon elvakúlt emberek,és igen a való életben az ilyenek miatt romolhatnak el dolgok.

Én ezeken csak nevetni szoktam, mert hihetlen módon szànalmasak,szerencsére csak egyet ismerek aki folyton a kuruc-ra írogat, hàt nem egy ész lény azt meg kell hagyni.

2013. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igazi értelmes szabadidős tevékenységetek van.

Azért feljárni kurucra, h cigányozó, zsidózó kommenteket olvassatok...

Ugye tudjátok, h egy szállal nem vagytok különbek!?:)

2013. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aha. De én hvg-t meg zsindexet olvasok e célból.
2013. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a mainstream média sikeresen beleoltotta az emberek nagy részébe, hogy a kuruc.info és egyéb oldalak nevetségesek, csak hülye fasiszták és rasszisták olvassák, és a gyűlöletkeltés az egyetlen célja.
2013. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nincs is más célja a kuruc.infonak mivel én is rendszeres olvasója voltam régen. Hál istennek már nem hiszem el a baromságait.
2013. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerencsére én már nem olvasok kurucot, benőtt a fejem lágya! Vannak rajta cenzúrázatlan hírek igaz, de a többségük csak gyűlölet keltésből van és paranoiából, összeeküvés elméletekből! Én anno mikor olvastam rendszeresen az oldalt, nem volt jó kedvem és gyakran fekete-fehérbe láttam a világot. Most nem azért, de rendszeres olvasóktól kérdezném, szerintetek tényleg nem gyűlöletkeltő?
2013. dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!