Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Európában nincs rasszizmus?...

Európában nincs rasszizmus? Mert nem lehet annak hívni.

Figyelt kérdés

Ami Magyarországon és és Európában van az nem rasszizmus hanem élettér féltés egy természetes dolog ami belénk van kódolva.

Az afrikaiakba is bele van kódolva és az ázsiai emberekbe is.És ha náluk jársz bizony éreztetik veled hogy honnan jössz és vigyázz.

Az lenne a rasszizmus ha mi elmennénk Afrikába vagy Pakisztánba és népirtást csinálnánk.


Nem értem miért kell ennyire elnyomni az ember élettér féltő ösztönét amikor az nem is rasszizmus.



2013. febr. 9. 16:37
1 2
 1/11 Shai-Hulud ***** válasza:
76%

Hát mindent meg lehet magyarázni.

Végülis Hitler is csak a németek életterét féltette...


"A rasszizmus olyan gondolkodásmódot jelent, amely az emberek külsejében megfigyelhető eltéréseket kiemeli, ezekhez morális, társadalmi vagy politikai különbségeket rendel hozzá, és az így létrehozott csoportok között – feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – hierarchiát állít fel."

[link]


Ez a rasszizmus definíciója. Akárhogy csűröd-csavarod, ami Európában (és Magyarországon is) folyik, arra bizony ráillik.

2013. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hitler más volt.Ő nem puszta élettérféltő volt hanem ki akart irtani másokat hogy nagyon életteret csináljon ami nem teljesen helyes.


A meglévő életterét meg miért ne félthetné az ember.Viszont szerintem a megelőzés fontosabb lett volna.

2013. febr. 9. 17:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Vannak országok, ahol különböző bevándorlási korlátozások vannak.

Az nem számít rasszizmusnak.

2013. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Azt mondd meg nekem, hogy egy fekete bőrű Erasmusos hallgatótól miféle életteret kell félteni?
2013. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Azt mondd meg nekem, hogy egy fekete bőrű Erasmusos hallgatótól miféle életteret kell félteni?"


Fekete pákó is tanulni jött Magyarországra...

2013. febr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 atya78 válasza:
25%
Itt tényleg nincs rasszizmus. De igény lenne rá.
2013. febr. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pákó legalább nem lop és valakinek tetszik.

Lehet, hogy egy idióta díszp.öcs, de fellép, borzasztó számokat ír, amire vannak vevő magyarok. Én is ismerek olyat, aki a könyvét is megvette.


Én ilyenekkel szemben nem vagyok rasszista, ugyan nem egy szívsebész, na de hasonlóan hülye magyarok is vannak.


Az élettér-féltéses dolog nem is igazán a betelepülőkkel szemben van az országban, hanem a már itt lakókkal. Akik nem is feltétlenül cigányok, lehetnek elcigányosodott magyarok is. Ebben az értelemben pedig a cigány szó nem a cigány embert jelenti, hanem a cigány életmódot folytatót.

2013. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kevered a szezont a fazonnal. A rasszizmus támadó jellegű (lsd.: Jobbik cigányterror, zsidózás), míg amiről te akarsz beszélni, az védekező jellegű. Ha az "élettér-féltés" más kultúrák ellen irányul, akkor logikátlan, követni tilos.

Egyébként belém nincs ilyesmi kódolva, legalábbis nem vettem észre , hogy szidnám a zsidókat, feketéket, románokat stb

2013. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha elnyomjánk bennünk a saját fajtánk, nemzetünk iránti összetartozást és élettér féltést, ha úgy állítják be ezt, mintha egy immorális dolog lenne, elérik, hogy már reflexből negatív dolog jusson eszedbe akármilyen hasonlónemű dologról, akkor jobban be tudjuk majd fogadni később a ránk települő népeket, például a zsidókat.


Viszont aki meg nem fogadja ezt el, és mondjuk eddig nem utált valakit, csak féltette a saját életterét, ettől az erőszakos elfogadtatástól kialakul benne a gyűlölet is. Tehát ellene fordulnak azok is, akikbe már beleitatták ezt a 'rasszizmus rossz, minden rasszizmus' dolgot. Így aki csupán normálisan gondolkodik, és szeretné megóvni a saját országát, az ellen fordul mindenki, és teljesen egyedül marad. És mivel ilyen széthúzóak vagyunk evégett, nem is fogunk ellenállni, történhet akármi.

2013. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9. vagyok.


8. válaszoló:

'A rasszizmus támadó jellegű (lsd.: Jobbik cigányterror, zsidózás), míg amiről te akarsz beszélni, az védekező jellegű. Ha az "élettér-féltés" más kultúrák ellen irányul, akkor logikátlan, követni tilos.'

Szerinted a saját kultúránk, népünk ellen mégis miért akarnánk védekezni? Elég illogikus. Csak mások ellen irányulhat... Meg mi az, hogy Jobbik cigányterror, ami támadó jellegű ráadásul??? Amikor volt ez a Magyar Gárda, akik állítólag rettegésben tartották a cigányokat, ha így is volt, és nem csak a média beszélte be ezt, akkor is teljesen jogos lett volna, és be nem tiltattam volna. Ez a védekezés! A cigányok tartják rettegésben az embereket, és még őket állítja be a média, mint a szegény kis ártatlanokat... A magyarok egy nagyon kicsit ha valóban visszavágtak, ez a védekezés. Ők idejönnek, lopnak, megvernek, és ha egy kicsit is visszavág egy magyar, az akkor rasszista.


Nekem van egy olyan érzésem, hogy itt Te kevered a dolgokat.


A zsidózás is jogos. Itt nem arról van szó, amit sokszor hallok, hogy csak irigyek vagyunk rájuk, mert ők olyan tehetséges, becsületes emberek, akik gyűjtöttek sok pénzt. Hanem a rabszolgáik lettünk, és az van velünk, amit ők akarnak. Az megy a TV-ben, amit a zsidók akarnak, úgy élsz, ahogy ők akarják. Az összes multinacionális céget kik vezetik? Az összes kisebb cég náluk ér össze. A bankokat kik irányítják? Pillanatok alatt tönkretehetnének minket gazdaságilag. Vagyis nekünk van egyáltalán akármilyen befolyásunk is valamiben? Eladtuk mindenünket, beléptünk az Unióba, felvettünk kamatokat, amiket soha nem tudunk majd visszafizetni... Ez a nagy szabadság, amiért harcoltunk? Teljesen ki vagyunk szolgáltatva.

2013. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!