Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért hisznek abban a libsik,...

Miért hisznek abban a libsik, hogy a fejlett világ tartalékai kifogyhatatlanok?

Figyelt kérdés

Szóval az a mániájuk, hogy segélyezzünk mindenkit így meg úgy, fogadjuk be primitív menekültek tíz és százmillióit, mert ugye megtehetjük, mi gazdagok vagyunk és abból a gazdagságból mindenkinek jut.


Az nem jut el az agyukig, hogy éppen azért vagyunk gazdagok, mert fejlettebb szinten állunk társadalmilag, kulturálisan, jobban meg tudjuk szervezni az országainkat és közösségeinket, szorgalmasak vagyunk és látástól vakulásig dolgozunk és ezért többet is tudunk termelni, mint az a több ezer afrikai falu, akik egymás lemészárlásával és megerőszakolásával vannak leginkább elfoglalva?


Meg ha most beengedjük ide ezeket az őskori gyerekgyárosokat, akkor mi is hamarosan oda fogunk jutni, ahol ők vannak, egy nagy szeméthalom lesz az egész kontinensből. Lassan már lehet is érezni, ahogy csökken a jólét Európában. Sőt, nem is lassan...



2013. dec. 16. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Azért mert olyanok, mint a bolsevikok, csak nem osztályharcolnak, de ugyanaz a mentalitásuk.
2013. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
azt kifelejtetted hogy közben milliárdokat vittek és visznek ki az országból és még flesőbrendűnek is képzelik magukat. Miért? Mert mindenzt mi hagyjuk. Hagyjuk? Jobbik!
2013. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%

Meeert e-e-embe-beri jo-jogok.


A baj, hogy az emberi jogokat is libsik írták, beleadták a szellemiségüket és taknyukat, nyálukat belefőzték.


Dugják fel az emberi jogaikat.

Mi, európaiak építettük fel ezt a kontinenst, minket illet.


Aki akar csinálhat jobbat, minden lehetőség adott.

2013. dec. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Libsikben értelmet ne keress.
2013. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

Mert annyi eszük van, amennyi látszik.

Az összes ilyet ki kellene rakni Afrikába meg Ózdra.

2013. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Na, csak nem összeült megint a antilibsi klub? Jól elvagytok? :D
2013. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Legalább egymást pontoznátok fel, de még az sem megy a privát klubotokban. :)
2013. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Noss itt a gáz az hogy európa azoktól a szegény országotól gazdag akiket kizsákmányol. Főként Kínában, Vietnámban állítanak elő mindent. Őket éhbérért dolgoztatják hogy az itteni kis homokos áron alul megvehesse. Az afrikaiak meg tényleg elvannak maradva, viszont fegyvert a liberálisok adtak nekik. Azért kaptak fegyvert hogy később békefenetartó címszó alatt bevonuljanak és oda is bevigyék a kis rendszerüket.

Afrikai unió címszó. Nem visznek nekik malária elleni oltást pedig amennyit ráköltenek a sok marhaságra jutna mindenkinek. Ez megy jaj szegény Mandela közben pedig pont ellenük harcolt most meg ők sztárolják. Nem véletlen volt az amerikai terrorista listán. Meg nem véletlenül nem tisztelte Obama meg a temetést helyette fényképezgetett meg mosolygott. Oda is ugyanúgy ahogy a szovjet diktatúrájukban be akarnak vonulni.

2013. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ConnectCare ***** válasza:
59%

Én abba a kategóriába tartozónak gondolom magam, ami nektek a totál (zakkant?) libsi kategória, de nem gondolom úgy, hogy mindenkit segélyezni kellene és mindenkinek alanyi joga bárhol élni. És gondolom ezzel nem vagyok egyedül.


Nálunk libsiknél mindig az a lényeg, hogy nem az ütközik, hogy A-nak és B-nek mi tetszik, mivel él az adott pillanatban jobban stb., hanem az a lényeg, hogy A és B jogai hogyan alakulnak.


És a közhiedelemmel ellentétben nem mániánk mindenki pátyolgatása. Én pl., bár libsi vagyok, nem adnék senkinek semmilyen segélyt, mert szerintem az állam a magántulajdonhoz való jogot nem sértheti meg azzal, hogy elveszi a dolgainkat és újraosztja. És bár én vagyok a sokat szidott libsi, segélyezés ügyben pont a kevésbé libsi (akár kifejezetten szélsőjobbos) ismerőseim szoktak nagyvonalúbbak lenni e téren, osztogatnának világba.


Viszont úgy gondolom, hogy ha valakinek ezen múlik az élete, hogy beengedjük-e, mert mondjuk sikerült egy olyan országba születnie, ahol a délutáni szabadidős program egymás lemészárlása, akkor be kell engednünk, egészen addig, amíg ezt megtehetjük. De ez már egyáltalán nem annyira egyértelmű, lehetne azt is mondani, hogy ne engedjünk be senkit, egy adott terület felett hatalommal rendelkező népként ehhez jogunk is lehetne, itt inkább a civilizáltságra és az emberségességre lehet építeni, arra, hogy nem vagyunk állatok, nem hagyunk embereket meghalni, ha nem muszáj.

2013. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Náci vagy fiam, szerintem ugorj neki mégegyszer annak a közgazdaságtannak.
2013. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!