Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem unalmas már ez a petárda...

Nem unalmas már ez a petárda téma? Mindig minden évben ugyanazt elmondják, mintha valakit érdekelne hogy mit javasolnak meg mennyire bírságolnak

Figyelt kérdés

Nekem gyerekkorom óta van mindig petárda rakéta, mert szeretem ilyenkor használni őket, miért nem használhatja az ember saját felelősségre?

Pontosan emlékszem hogy 16 éves voltam mikor nagyon hőbörögtek a TV-be hogy így-úgy büntetik aki rosszalkodik, most 21 évesen semmivel nem mondtak újabbat.


2013. dec. 20. 14:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%

Neked csak a korod lett több...


"Nekem gyerekkorom óta van mindig petárda rakéta, mert szeretem ilyenkor használni őket, miért nem használhatja az ember saját felelősségre?"


Mert nem akarnak szilveszter éjszaka többszáz felrobbant hülyegyereket egyszerre ellátni.

2013. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

A bankrablók is saját felelőségükre rabolnak bankot, és a gyilkosok is saját felelőségükre gyilkolnak.


Amíg mást nem veszélyeztetsz a cselekedeteiddel, nincs is semmi baj a saját felelőséggel, csakhogy petárdázni nem egymagában szokott az ember.

2013. dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Andizsuzsi ***** válasza:

"Petárda sebesített meg egy 16 éves fiút Nagykállóban. A fiúnak csütörtökön egy 14 éves lány dobta a nyakába az égő petárdát. A fiú még a felrobbanás előtt ki tudta kapni a ruházatából és elhajította a petárdát, de így is égési sérülést szenvedett tőle."


Talán ezért??

2013. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Én 1 évre bezárnám azt akinél petárdát találnak.
2013. dec. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a gáz, hogy amiatt a pár idióta gyökér miatt szív mindenki más.

Lehet ezt normálisan is használni. Érdekes módon, minden évben nem kis mennyiséget használtam el, az elmúlt közel már 8-9 évben és még SOHA semmilyen balesete nem volt senkinek a környezetemben és nem is okoztunk kárt.

Van ilyen is, bármennyire hihetetlen.

2013. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 vyrob ***** válasza:
ráldásul igaza van a kérdés irónak mert itt egy érdekesség amit eltusol a média az eu legujabb törvénye szerint kizárólag kanocos petárdákat lehet kapni minden méretben nincs mostmár az hogy gyujtás pillanatában berobban hanem késleltető kanoc :) szlovákiában már tavaly és elötte sem láttam dörzsfejest a boltban viszont ugyan ugy néz ki a petárda mint annak idelyén ugyan akkorát is szól csak dörzsfej helyett kanoca van mi ez ha nem biztonság :) és kérlek börtön petárdáért te nem voltál annak idején gyerek nem csináltál hülyeségeket ?
2013. dec. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"A fiúnak csütörtökön egy 14 éves lány dobta a nyakába az égő petárdát."

Ha egy kést vagy követ dob a nyakába, betiltsuk azokat is?

2013. dec. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 vyrob ***** válasza:
visszatérve a csaj azzal szorakozott hogy a levegőben durranjon elképzelhető hogy véletlenül repült oda nem direkt viszont ettöl függetlenül meg kell büntetni .én ottlettem volna lepofoztam volna és megmondtam volna neki hogy a hozzádhasonló primitiv emberek miatt mint te a normálisak mint én is szivunk a demagog törvényeket pár hülye miatt hozzák :(én ha petizni akarok lemegyek egy dombra ahol senki nincs és tudom hogy nem veszélyeztetek senkit vele :) de ő ha már petárdázik tegye ott mint pl én javasoltam de direkt ott szorakozott :( ahol emberek voltak szerintem direkt .egy kis sufniba bezárnám és be tennék mellé egy megát természetesen nem sérülne meg mert azt nem akarnám de össze hugyozná magát és rögtön tudná hogy soha többet :) elöttem lévőnek igaza van teljes mértékben bármit be lehetne tiltani :) pl vadászat hangos állatpusztitó hatása van .pisztoly hülye jimmy fejbe lötte vele magát anno .flex hangos és idegesitő .és veszélyes is
2013. dec. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%

Petárda sebesített meg egy 16 éves fiút Nagykállóban. A fiúnak csütörtökön egy 14 éves lány dobta a nyakába az égő petárdát. A fiú még a felrobbanás előtt ki tudta kapni a ruházatából és elhajította a petárdát, de így is égési sérülést szenvedett tőle."


Talán ezért??


Talán ezt egy autóból kidobott cigivel is megtehette volna felnőtt ember létére is...

Mivel égési sérülésről van szó....

2013. dec. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem lehet szabadon gyilkolni amikor úgyis csak néhány hülye van?
2013. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!