Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért vagy szegény? Miért...

Miért vagy szegény? Miért élsz rossz körülmények között?

Figyelt kérdés

2012. márc. 11. 21:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Szegény vagyok, mert a kereset nagyon nagy része elmegy gáz, víz, villanyszámlákra, aztán ami marad, az lóf@szra se elég. Rossz körülmények között még nem élek.
2012. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem voltak gazdag szüleim,nincsenek befolyásos barátaim,a fizetésem pedig alacsony. A Fidesz pedig még többet elvett belőle.
2012. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok szegény és jó körülmények között élek. És minden a szüleimnek köszönhető, ők még szegényként nőttek fel, de önerőből, rengeteg munkával elérték, hogy viszonylagos jómódban éljünk. Néha lelkiismeret-furdalásom is van, hogy mennyire nem értékelem ezt és milyen szemét tudok lenni velük.
2012. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
A kérdés a szegényeknek szólt, nem neked. Úgyhogy ide most szolidaritásból nem írok semmit. Inkább kiírok egy kérdést hogy hogyan lettél gazdag, mi a munkád? Jó volna tudni melyikhez érkezne több válasz.
2012. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"És minden a szüleimnek köszönhető, ők még szegényként nőttek fel, de önerőből, rengeteg munkával elérték, hogy viszonylagos jómódban éljünk"


Sajnos ma, ha valaki szegényként felnő, önerőből, rengeteg munkával és nem kapcsolatokból, sokkal kisebb esélye van arra, hogy megteremtse magának a jómódot.

2012. márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
mert egyetemista vagyok anyukám tanár apukám pedig rokkant
2012. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 nicothyn ***** válasza:
85%
Idézem Bill Gates-t: "Az nem a te hibád, ha szegényként születsz, de ha szegényként halsz meg az már a tiéd."
2012. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
Remek és igaz meglátás.
2012. márc. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha Bill Gates nem az USA-ba hanem MO-ra született volna lehet hogy átgondolná ezt a mondását.
2012. márc. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%
Az nem biztos. Tény, messze nem vagyok olyan gazdag mint Gates barátunk, de én ebben az országban értem el a sikereimet. Nem igaz, hogy Magyarország az akadálya annak hogy valaki ne legyen gazdag. Ezzel soha nem fogok egyetérteni, még ha ez nem is tetszik itt sokaknak.
2012. márc. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!