Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért írják itt folyton azt...

Miért írják itt folyton azt hogy az Orbán rendszer miatt mennek a fiatalok külföldre?

Figyelt kérdés
Már csak azért kérdezem mert ismerek olyan embereket akik kimentek pedig itt is dolgoztak csak többet akartak keresni ezért mentek ki. De egyik se mondta hogy Orbán miatt. Meg hát amióta lehet menni azóta mennek is az emberek nyugatra nem csak 3 éve.
2013. dec. 25. 11:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Én nem csak Orbán miatt akarok elmenni innen hanem egész Magyarország meg a magyarok miatt.
2013. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem Orbán személye miatt mennek el, hanem az itthoni körülmények miatt, amelynek kialakulásáért Orbán felelős.
2013. dec. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Pontosan mire gondolsz?
2013. dec. 25. 11:25
 4/19 anonim ***** válasza:
5%

"Én nem csak Orbán miatt akarok elmenni innen hanem egész Magyarország meg a magyarok miatt."


Nem fogsz hiányozni. :)

2013. dec. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Arra gondolnak, hogy Orbán Viktor a felelős a munkanélküliségért és a nyugatinál jóval alacsonyabb bérekért.

Orbán tönkretette a korábban virágzó hazánkat, kiépült a diktatúra és a magyarok menekülnek, mint 56-ban.

2013. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én a jobb pénzkereseti lehetőség miatt jöttem ki. Nem érdekel, hogy éppen Orbán vagy Gyurcsány van hatalmon, de én ugyanazért a munkáért 3x több fizetést kapok idekint. Akkor mégis minek dolgozzak otthon?

Szerencsére én a nyugati határ mellett éltem szóval nem kellett nagyon messzire mennem.

26/F (Ausztria)

2013. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

Azért Orbán miatt, mert Ő és a kormánya felelős azért, hogy itthon nem tudnak megélni. Legalábbis a többség.

Igaz, azelőtt is mentek nyugatra, de nem olyan tömegesen, mint az utolsó 1-2 évben.

2013. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam hogy pl a Törökök is nagy arányban járnak nyugatra dolgozni. Ők ismerik egyáltalán O.V.-T?
2013. dec. 25. 11:44
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a múltkori szélvihar miatt is a zorbán a hibás.
2013. dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Amikor egy nagyobb kivándorlási hullám van, az mindig az aktuális kormány hibája.

Hogy miért? Mert sokan a reményt sem látják arra, hogy javul a helyzet, illetve a jelek nem a javulást mutatják.


Igen, sokan a pénz miatt mennek ki. Miért?

Mert az itteni bérek többszörösét megkeresik kevesebb munkával és összességében sokkal jobban kijönnek akkor is, ha kint drágább az élet.

Na és ki ezért a felelős? Ki az aki bele tud szólni abba, hogy mit és mennyire adóztatnak meg? Ki az aki az ország pénzügyi állapotáért felelős?

A kormány.


Ha Gyurcsány, Bajnai vagy akár Vona is lenne akkor, tök mindegy, akkor az ő hibájuk lenne.

De Orbán van ott, így az ő, az ő kormányának a hibája, ezért miatta mennek ki.

2013. dec. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!