Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok az index.hu-ra...

Mit szóltok az index.hu-ra kitett "karácsonyi" képhez?

Figyelt kérdés

[link]


Én nem vagyok olyan aki húdenagy vallásosnak mondja magát. De még az index annyit se tudott kitenni, amit szinte minden oldal kitett (a GYK is), hogy boldog, békés karácsonyt kívánunk.


2013. dec. 25. 18:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
26%

Nem a legmegfelelőbb választás.


Ahogy látom, elég rendesen küldik az igét a zsidóknak a kommentelők:D

2013. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
51%
dühítő, olyan mintha az lenne a céljuk, hogy bosszantsák az embereket, de nyilván ez is, ők meg jól szórakoznak. Csak a kattintás számít.
2013. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
29%
Mocskos szennyoldal benyomását kelti.
2013. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
52%
Erre csak annyit tok mondani h vicces. Semmi más rossz indulatot nem látok benne. Abban már inkább amikor elkezdik a zsidókat szidni mikor szerencsétleneknek semmi közük az egészhez és egyes fogyatékosok olyan képeket raknak be amin nácik vannak az jobban illik a karácsonyhoz? Meg olyanokat írnak h dögöljenek meg a zsidók ne ez az ami elszomorító és h vannak ilyen hülye emberek.
2013. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
47%

Nem értem mi a baj vele, hiszen ez a kép arról szól, hogy a mai embereknek már fogalma sincs arról, hogy akkor most a Jézuska vagy a Mikulás jön Karáncsonykor.

Egyébként most futnak a 444.hu után, mivel látják a sikerüket - azaz próbálják kerülni a klisés és elcsépelt dolgokat - ez így szerintem teljesen rendben is van, kellett már egy kis vérfrissítés a hazai hírportálok világába. Persze akinek ez nem tetszik, az kapcsolja be nyugodtan a butító Hörr TV-t és halgassa meg, ahogy a bemondónő azt hazudja: "Boldog és békés Karácsonyt!".

A kommentelők meg szerintem jobban szégyellhetnék magukat, mint az Index, a Szeretet ünnepén zsidózni elég nagy tahóság.

2013. dec. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
32%

Gondolom, azt gondolják, hogy az Indexet zsidók szerkesztik vagy pénzelik.

Amiben lehet valami, mivel a zsidók szeretik a liberális ideológiát és mindenütt azt támogatják, pénzelik.


Az Index pedig elég liberalista hírportál.

2013. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
34%
Ja de most nézem, hogy a hozzászólók nem is Index olvasók, hanem valamelyik náciportál külde őket oda bérkommentelni így Karácsonyra - szép!
2013. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
69%
Akik itt zsidóznak most a hanuka idején ezek voltak a legjobban felháborodva h ki rakták a hanukát most meg csinálnak egy vicces képet és újra szidják a zsidókat hát ezeknél az embereknél biztos van baj az agyukkal.
2013. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
6%

Mondjuk nem is biztos, hogy zsidók voltak a tettesek

Hasonló eseteknél nagyon sokan zsidókat gyanúsítanak.


Aztán az elkövető egy nem zsidó libsi.

2013. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkiből kiéget a viccrelé?
2013. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!