Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem csinálnak rejtett...

Miért nem csinálnak rejtett kamerás felvételeket az állítólagos antiszemitizmus és rasszizmusról (elképzelésem lent, ez egy teszt lenne)?

Figyelt kérdés

Mindenki csak beszél róla, de akkor győzzenek meg, hogy tényleg létezik (azt tudom, hogy van de nem ilyen fokú!)! RTL, TV2, ATV, stb. dolgozó, ha esetleg itt olvasgat CSINÁLJÁK MEG:


Példám:

Bármilyen boltba, mekibe stb. betenni a pénztárhoz egy zsidó/arab/cigány (egyiken kipa, másikon imasapka legyen. hogy az emberek felismerjék, hogy eltérő vallásúak (de az is vicc lenne ha nem tenne fel kipát és fel sem ismerné senki...) embert aki dolgozik. Odamegy hozzá egy beépített vásárló és hangosan elkezdi mocskolni, hogy őt ne szolgálja ki "ilyen" ember meg, hangosan mocskolja, lezsidózza stb. És megnéznénk mit reagálnak az emberek, tehát, megvédik a pénztárost vagy sem, ha nem akarnak a szituációba belekeveredni akkor a beépített vásárló odamegy egy igazi vásárlóhoz és mondja neki, hogy ugye milyen mocskok ezek stb. Lehet még olyat is, hogy iszlám vallású elkezd imádkozni egy plázába. Vagy csak egy napját követik egy zsidónak/cigánynak. Ilyet eddig én még miért nem láttam?!



2013. dec. 29. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Durva, hogy a második hozzászólók sem tudnak semmilyen véleményt megfogalmazni a kérdező felvázolt tervével kapcsolatosan, mert ők is tudják, hogy egy tizenéves Kurucinfón nevelkedett unatkozó iskolás agymenése.
2013. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tizenéves vagyok vagyok, és az USA-ba ilyet csinálnak muszlim emberekkel, és nézik a reakciókat. Szal. kicsit benézted:D:D
2013. dec. 29. 13:31
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Szervezd be néhány barátodat, pakolj fel pár rejtett kamerát és végezd el annyi helyen ezt, hogy reprezentatív mintát kapj és posztold ki a Youtube-ra, vagy küldd be egy általad választott, internetes vagy papíralapú újságnak, netán épp egy tévécsatornának.
2013. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért csinálnám? Az aki mondja, hogy mekkora a rasszizmus annak kell egy ilyet amivel bizonyítja, hogy tényleg van. Szerintem semmivel nincs nagyobb probléma ezen a területen hazánkban mint az eu-ban vagy a világon.
2013. dec. 29. 14:23
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

# 6:


"Az aki mondja, hogy mekkora a rasszizmus annak kell egy ilyet amivel bizonyítja, hogy tényleg van."


A TV2 és az RTL Klub az X-faktorban, a Valóvilágban, az Éjjel-nappal Budapestben vagy Édes életben mondja, hogy rasszizmus és antiszemitizmus van Magyarországon?


Csak, mert Te két bulvárcsatornát soroltál fel, melyről csak a Kurucinfó és a szélsőjobb terjeszti azt a városi legendát, hogy éjjel-nappal az antiszemitizmussal és a rasszizmussal foglalkoznak, miközben politikával foglalkozó műsor ezeken a csatornákon szinte nincs is.

2013. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

Ajj ne már, látom van új megmondóember 71% személyében, aki persze még életében nem látott cigányt.

Remélem hamar tiltják őt is a netes szájkaratéért...

2013. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Szélsőjobboldali halálbrigád válogatás nélkül cigányokat sorozatgyilkol, a jobbik cigányozik-zsidózik a parlamentben, a cégek/állam nem alkalmaz cigányokat, a zsidó/antifasiszta/kommunista emlékműveket, sírokat nácik rongálják rendszeresen....


Semmi szükség tovább bizonyítani, hogy a fasizmus életveszélyessé és a társadalomra/szabadságra/demokráciára veszélyessé vált ebben az országban is.

2013. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mit szívtál 71%-os? Mivel MA Magyarországon TÉNYSZERŰEN a Tv2 és az RTL a legnézettebb csatorna ezért írtam azt. Ki nem szarja le,hogy ki csinálná meg? Csak írtam valamit,hogy az okosok -mint te- fel tudják fogni mire gondolok, ha te ezzel arra következtetsz, hogy állandóan azt nézem akkor vmi gond van az elméddel és azt tudom tanácsolni , hogy ne magadból indulj ki.


Ez az egész teszt legjobban nektek fájna igazából, mert a sima vásárlók nagyon nagy százalékban a védelmére kelnének az eladónak és elítélnék a beépített vásárlót. Csak ez nagyon fájó pont lehet az ilyen idiótáknak mint te, akik állandóan a kurucinfós sablonszöveget nyomatják, mert máshoz nem értenek.

2013. dec. 29. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"Ez az egész teszt legjobban nektek fájna igazából, mert a sima vásárlók nagyon nagy százalékban a védelmére kelnének az eladónak és elítélnék a beépített vásárlót."


Vagy inkább "hagyjál már békén", "mi közöm van hozzá", "rendezd le vele, ha bajod van" stb. kitérnének a válaszadás elől.


Aztán médiumtól függően tálalnák, hogy a magyarságot a globállbierális zsidó csürhe megfélemlített és alapvető jogai és értékrendje mellet sem képes kiállni, vagy esetleg az egész felvétel annak tanúbizonysága, hogy a rasszista, antiszemita, fasiszta csürhe agresszív támadásainak kitett kisebbség jajszavait szándékosan nem hallja meg és mímelt közönnyel eszi ez a fasisztákkal kokettáló néptömeg.

2013. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Mert nem történik ilyen, kivéve a cigányozást, de annál meg valójában egy viselkedésmintát ítélnek el, azt viszont teljesen jogosan, és fehér embert is simán lecigányoznak érte.


A "zsidózás" amúgy nem lenne rasszizmus kategória, lévén ott egy vallásról és nem leszármazásról van szó (amúgy meg a helyes kifejezés a judaizmus, nem pedig a zsidó).

2013. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!