Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jó lesz ez nekem (a számlaveze...

Jó lesz ez nekem (a számlavezető bankom államosítása)?

Figyelt kérdés

Én is Raiffeisen-es vagyok, és az alábbi hír szerint várhatóan állami kézbe kerül a bank magyar cége. Onnan meg majd talán továbbpasszolják a FIDESZ-birodalomhoz. Beillik a képbe ez a hír, de ügyfélként valahogy nem tudom hova tenni.


[link]



2014. jan. 5. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan miért ne lenne jó, szétosztják a pénzedet stadionra,trafikra, nem is örülsz ennek ???
2014. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Raiffeisen a legjobb bank volt, eddig nem is gondolkoztam a váltáson, de lehet hamarosan muszáj lesz átigazolni valahova, vagy inkább lelépni külföldre.
2014. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem akarok váltani. Kitartok, mert megérdemlik, tényleg rendben ment minden az elmúlt egy évtizedben, mióta ott vagyok. Aztán majd csak áthelyeznek valahova, ha kivonul a bank, és ha az nem tetszik, és még lesz hova, akkor továbbmegyek. Én külföldre menni már nem tudok, ahhoz elég öreg vagyok.
2014. jan. 5. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!