Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mondják a litvánokra,...

Miért mondják a litvánokra, hogy komcsik, máskor meg nácinak titulálják őket, amikor ez nem így van?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem akartak ők behódolni se Sztálinnak,se Hitlernek,hanem független államot szerettek volna mindíg is.

2014. jan. 11. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kommunistát én se értem, de dániát, litvániát, lettországot, és a többi balti államot azért nácizzák, mert elindítottak egy mozgalmat, ami a horogkereszt ősi értékére mutat rá, és hogy nem náci jelkép hanem kultúrális örökség.
2014. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert élnek ott komcsik, meg nácik. Ha komcsiskodnak, akkor komcsik, ha náciskodnak, akkor nácik.
2014. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magyarországról is leírnak egy csomó hülyeséget külföldi lapokban. Nem kel komolyan venni. Mindig volt ilyen és lesz is. Egy országot amúgy sem holmi pletykák alapján ítélnek meg, ha igen, akkor az pedig azokat minősíti, akik adnak erre.
2014. jan. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért "nácizzák" őket, mert ők már a 19. században is folytattak zsidóüldözést, később, amikor a zsidók már feljebb kerültek - létrejött izrael... - akkor "lenácizták" őket.
2014. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!