Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik ideológia alapján...

Melyik ideológia alapján kellene megszervezni az országot?

Figyelt kérdés

Rengeteg ideológia van, nem tudom melyik lenne a legjobb.

Van például:Anarchizmus, Kommunizmus, Demokrácia, Liberalizmus, Nacionalizmus, Szocializmus


2009. dec. 1. 17:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kedves 22:17

Köszönöm a kritikát a válasz helyett, ha annyira ügyes vagy írd le az összeset! Nagyon sok van belőlük, ezért csak példát írtam. Ha értek hozzá nem kérdezem meg melyik kellene és nem teszem ki magamat olcsó kritikának.

2009. dec. 2. 17:53
 12/16 anonim ***** válasza:

Szvsz a fasizmus tenne igazán jót ennek az országnak.

Németek nácizmusával nem összekeverni, az olasz modell pár év alatt talpra rántaná a hazát. Különösen a gazdasági szektorra gondolok.

2009. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a kritikát a válasz helyett, ha annyira ügyes vagy írd le az összeset! Nagyon sok van belőlük, ezért csak példát írtam."


Kár mindenen megsértődni. Egyébként sok ideológia van, de egy országot nem ideológia alapján szokás megszervezni. Még egy pártot sem, nemhogy egy egész országot. Gondolom, lehetsz vagy 17 éves. Azok hiszik azt, hogy az ideológiáknak döntő jelentőségük van a politikai életben. (Van jelentőségük, de nem akkora.)

2009. dec. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

07:25

Most sem azt csinálod amire megkértelek, hanem köteketsz.

Szerintem lehetsz 40-50 év körüli "sokat" megélt ember. Ennyi!

2009. dec. 3. 14:36
 15/16 anonim ***** válasza:

"Most sem azt csinálod amire megkértelek, hanem köteketsz."


Választ adtam a kérdésedre.


Egy országot nem ideológia alapján szokás megszervezni, ahogyan repülőgépeket sem szabásminta alapján építenek és épületeket sem szakácskönyv alapján. Országokat szakértelemmel szoktak megszervezni, nem ideológiával.

2009. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Melyik bolygón?
2009. dec. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!