Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehet nem a megfelelő kategóri...

Lehet nem a megfelelő kategóriába írom, de jobbat nem találtam. Milyen netes hírportálokat tudtok?

Figyelt kérdés
Az még jobb, ha facebookra is posztolják az új híreket. NEM Blikkre és Borsra gondolok, hanem pl. HVG. Ahol nem feltétlenül politikai, de normális hírek jelennek meg. Tudtok még ilyet? Köszi!

2014. jan. 16. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
origo, index. ezek a nagyobb hírportálok, amiknél vannak külön kategóriák a híreknél.
2014. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Napilap jellegű hírportálban természetesen vastagon jelennek meg politikai és bulvárhírek is, ettől napilap jellegű. Szoktam ilyet is olvasni.


Facebookra szinte mindenki posztol, de én akkor sem használnék ilyesmire Facebookot, ha fegyvert tartanának a fejemhez.


A hírolvasásra a Facebooknál sokkal jobb céleszközök is léteznek, ahol feliratkozhatsz blogokra és hírportálokra is. pl: Newsblur

2014. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Talán még a Népszabadság és a Népszava közöl normális híreket, de politikailag szubjektív lapokat nem szeretnék "lájkolni". Nem akarok facebookon politizálni SEMMILYEN formában sem. Szóval az nem gond, ha a hírportál ad le politikai híreket, de azok PÁRTATLANOK/FÜGGETLENEK legyenek.
2014. jan. 16. 12:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan hírportál, ahol orvosi vagy tudományos hírek jelennek meg? ÁOK-n tanulok, és ezek is érdekelnének.
2014. jan. 16. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem angol portálokat, blogokat olvas, a politikai kategóriákat hagyd figyelmen kívül, és az olvasásra Newsblur-t használj. Az az érdeklődési köröd (meglévő feliratkozásaid) alapján ajánl is újakat.


Facebookot ilyesmire semmiképp ne használj. Ne ossz meg a Facebookal ilyen információkat.

2014. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Élet és tudomány

[link]


Aztán ez inkább bioszos, de blog:

[link]


Sajnos nem ismerek sokat. Meg persze ott vannak az angolok.

Science

New Scientist

De nem csak orvosi biosszal foglalkoznak.

2014. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amiket Te írsz: Népszabadság, Népszava, Hvg balos/bal-lib lapok. Nem igazán találsz politikailag független hírlapokat, híroldalakat Magyarországon.
2014. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!