Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy eltérő politikai nézetek miatt szakítottatok párotokkal /vesztettétek el az érdeklődést reménybeli párotok iránt?

Figyelt kérdés
Valamint ugyanez a kérdés, csak politikai nézet helyett vallásra.

2014. jan. 17. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég csekély lehet az érzelmi kötődés az olyan pároknál, akik nem tudják megbeszélni egymással a nézeteiket. Végül is mindkét félnek valamiért alakultak a nézetei, és ezt lehet tisztázni.
2014. jan. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a hungarofób, nyikhaj liberókat alapból elzavarnám a p.ba.
2014. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva szót ha ez miatt mindig ellentétek lennének, vannak az a kapcsolat nem lesz hosszúéletű.
2014. jan. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én megtanultam, hogy magánéletbe nem viszek politikát.

Elmegyek, leteszem a voksom, és 4 évig csak "figyelek"..

De nem érdemes másokkal ezen vitázni, családtagokkal... én már volt hogy majdnem összekaptam, aztán megfogadtam, hogy semmi értelme, mindenki menjen el saját belátása szerint szavazni, de azt jól fontolja meg.

2014. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Galamb András ***** válasza:
Mink leülünk így választások előtt, és át beszéljük a 4 évet ki, hogy élt. Ezután mindig nevetve mondjuk a miénk úgy is csak 1 szavazat ami nem sokat ér. Aki egy párt mit elveszíti családját ott már gond van.
2014. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nehéz olyan emberrel együtt élni,aki más politikai nézeteket vall. Hiszen a politika is határozza meg az életünket. Én speciel biztos nem állnék össze olyan nővel,aki orbán s...gét nyalja. De ugyanúgy megértem,ha orbán hívő nem állna össze MSZP-sel. Szerintem ezekből sok konfliktus lenne,nem lehet teljesen kizárni a magánéletből.
2014. jan. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!