Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » 3 milliárd eurós rekordbünteté...

3 milliárd eurós rekordbüntetés, még nem tudni ki fizeti. Lehet, hogy Magyarország?

Figyelt kérdés

Ki tudja-e fizetni a kötelezőm, ha teljesen áthárítják? Ha igen, akkor ez mennyire fogja befolyásolni az inflációt? Kb hány százalékkal változtatja meg egy ekkora összeg, ha innen ki kell fizetnie a kötelezőnek?


Még nem került napirendre külföldön sem. Külföldön télen munkábajáráskor lecsúsztam az útról kis sebességgel, majd egy 2m-el alacsonyabb részre estem iparterületen. A hirtelen rengéstől beremegett egy 200m magas modern gyárkémény, amely 30 méterre volt és összeomlott, mint a kártyavár. Alattam talán valami raktár lehetett a föld alatt, ami miatt rugalmas volt a talaj.


Nem tudni mennyi lesz, a céget, ahol dolgoztam, emiatt megbüntették 3 milliárd (3000 0000 0000) euróra. Inkasszóval vonják, ez már hatályos. Várható-e, hogy a kötelezőmet is előveszik? Magyar rendszámú autóval voltam ott. Ki tudja-e fizetni a kötelezőm, ha teljesen áthárítják?


Ennyibe kerül a kémény visszaépítése, ez valami hatalmas

monstrum volt. A talapzatot is cserélik, és a gyárleállást és a kiesett műszakot is ki kell fizetni a következő 3 évre. További költségek várhatók. A cég, ahol dolgoztam 250000 euró/nap kötbért kapott egy másik cégtől, valamint egy másik büntetés is bejött, az egész miatt megbírságolta az életbiztosítás a céget: 800 000 000 euró végzéssel.



2014. jan. 19. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2014. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy Kamuszaurusz Rex. 3 milliárd euróból ember küldhetnénk a Holdra.
2014. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell ledolgoznod a következő egymillió évben.
2014. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!