Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ateisták,...

Mit gondoltok, ateisták, zsidók, keresztények, muszlimok, összeesküvés elmélet hívők erről a könyvről, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

1, Drábik János : A kiválasztottak !!!!


2, Meg általában az írásairól és a megjelent könyveiről.


3, a Szex és az új világrend írásáról.-ez elég érdekes lett



2014. jan. 22. 11:14
 1/9 A kérdező kommentje:
2014. jan. 22. 11:21
 2/9 A kérdező kommentje:
2014. jan. 22. 11:34
 3/9 acelsziv ***** válasza:
57%
hány helyen kérdezed még meg?
2014. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Drábik egy alufóliasapkás konteós futóbolond, Molnár F. Árpádhoz hasonló Jézus-komplexussal.


A könyvét meg olvassa el az, aki olyan szinten él, én maradok a minőségnél.

2014. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező! Ha szép csendben maradsz, annyi Drábikot olvashatsz, amennyit csak akarsz. Mindenkinek szuverén joga meghülyülni. De bennünket hagyj ki ebből.
2014. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csak egy egyszer kérdésnek szántam. Lehet hinni neki? Igaz van valamiben? Vagy mindent rosszul lát?

Ha olyan amilyennek hiszitek mondjátok el nekem, miért nem kell vele foglalkozni.

2014. jan. 22. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:
mondja el neked a halal!!-(minel elobb ha szabadna....)-
2014. jan. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Tudod, elmondom én hogy állok ezekhez az összeesküvés-elméletekhez.

Nemrég utaztam taxival és egy idősebb férfi volt az utas. Éppen egy beadandót írtam a sintoizmusról és a sofőr nagy rajongója volt a keleti vallásoknak, így egyértelműen elkezdtünk erről beszélgetni. De aztán előhozakodott sok olyan dologgal, amik annyira nagy tévedések és összeesküvések voltak, hogy azt hittem, kiröhögöm. (pl.: a magyarok a világ legősibb népe stb.) Én erre csak annyit kérdeztem, hogy mégis, milyen bizonyítékok vannak erre. Szerinte ezeket a Magyar Tudományos Akadémia visszatartja, de kérdem én, miért, és őszintén, az, hogy valaminek a hiányát rákenem egy állami intézményre, nem jelenti azt, hogy az szükségszerűen igaz.

De, hogy egy másik triviális példával éljek: ott a chemtrail, azaz, hogy repülőgépekről permeteznek minket méreganyagokkal, állítólag. Erre ugye a legfőbb bizonyíték a kondenzcsíkok, amik olyan lassan oszlanak szét a levegőben. Viszont, aki egy icipicit is konyít a fizikához, tudja, hogy nem azért oszlik szét egy kondenzcsík lassan, mert az méreganyag, hanem mert több kilométer magasan iszonyat ritka a levegő.

Summa summarum, ne higgy el mindent, amit a neten olvasol. Sok ember hajlamos valamit kész tényként kezelni, amit az interneten talál, de ha nem találsz hozzá tudományos dokumentációt FÜGGETLEN honlapokon, esetleg publikációt VALÓS SZAKTEKINTÉLYEKTŐL, akkor az a hír nagy valószínűséggel nem igaz.

2014. jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van,amiben igaza van,és lehet h valamiben téved.ezt nem olvastam,és nem hallottam róla.
2014. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!