Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem unalmas, hogy a fizetések...

Nem unalmas, hogy a fizetések nagy része szociális kiadásokra megy el?

Figyelt kérdés
Én megkaptam életem első havi fizetését és ahogy nézegettem a bruttó-nettó különbséget és megértettem hogy a nagy része olyanokra megy el, akik nem dolgoznak és olyan nyugdíjasokra akik nem szültek gyereket hogy adót fizessenek, rögtön fel is mérgelt. Tetézve azzal, hogy akik segélyből élnek, általában úgy járnak-kelnek a világban, mintha ők lennének valakik,hangosak,büdösek,koszosak,isznak,cigiznek...ahelyett hogy megköszönnék,de legalább hálásak lennének, hogy a dolgozó és a felső-közép osztály fizet adót= életben tartja őket.

2014. jan. 24. 10:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A fizetések nagy része offshore számlákra megy, nem pedig szociális kiadásokra.
2014. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A jelenkori büdzséből fizetik a nyugdíjakat nem pedig abból amit valaki betett a közösbe dolgozóként.


Egyébként én is ingyen jártam orvoshoz,iskolába stb de nem erről van szó,hanem arról hogy olyanoknak is jut az adómból aik többet veznek ki mint amit valaha be fognak fizetni.

2014. jan. 24. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!