Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért fáj az annyi embernek,...

Miért fáj az annyi embernek, hogy a magyar politikusok közt sok a zsidó?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 22:37
1 2 3 4 5 6
 1/55 tetro ***** válasza:
24%

22.40

"hazai származásúak az emberek"

definiálnád ezt? :)

2014. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
66%
Mert buták. Röviden és tömören. Meg jaaaj, ez a "hazai származásúak" blabla. A Magyarországi zsidók 99,99999%-a Magyarországon született, magyar az anyanyelve, magyar iskolában magyar osztálytársakkal tanult, magyar egyetemre járt, magyar munkahelyen magyar kollégák mellett dolgozott (már aki valaha dolgozott), de ez egyeseknek mégsem elég magyar. Ne tessék félreérteni, én is utálom a politikusokat, csak nem azért, mert vannak köztük zsidók.
2014. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
63%
Miért fájna? Sok a germán, meg a szláv, stb. vér is a politikusokban, ahogy az egész országban. És az sem fáj. Mert mi ilyen kis vegyesek vagyunk.
2014. febr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
38%
Nem izraeli származásúak, és az is előny lenne ha nem a volt kommunista elit és annak utódpártjainak a tagja lenne... Károlyi Mihály is zsidó volt, őt sínylette meg legelőször az ország, mikor hagyta... hogy idegen katonák szállják meg az ország nagy részét.. Én nem kérek ezekből...
2014. febr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 tetro ***** válasza:
28%

22.59

szóval az a magyar származású aki "Nem izraeli származásúak". szóval az afrikai bevándorlók magyarok? :D

2014. febr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
41%
Pontosítok, hazai és európai vérből való. De ez eddig is érthető volt, csak te szeretsz mindenbe belekötni, mint ahogy a cigányvédő kommentjeidnél megtapasztaltuk. Eddig is bebizonyosodott, hogy a zsidó származásúak nem hazai érdekeket képviselnek.
2014. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
45%
Örülök, hogy megy a leszavazás.. ha másra amúgy sem vagy képes... :D Ész érvekkel nem tudsz jönni, a magadfajta esetleg fogyatékos. Én csak elmondtam mennyi kár származott ezekből.. De remélem lesz még 1000 holokausztközpont állami pénzből.
2014. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 tetro ***** válasza:
33%

23.03

mi a francot jelent az, hogy hazai vér?

2014. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
47%
Én úgy tudom, hogy az emberiség eleve Afrikából származik, akkor a magyarok is afrikai eredetűek, nem ???
2014. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
37%
Szellemi szegényember, én nem lehetek fogyatékos, ha egyszer gyógypedagógus vagyok. Bizonyos képességek hiányában nem lehetnék az. De látod, veled már beszélgetünk is, tehát dolgozom. Most az, hogy egymásnak azt mondjuk, hogy bebebe, bebebe, te vagy az, nem is én, azzal nem megyünk semmire. Egyébként az embergyűlölők valahol mindig valami hiányt szenvednek, szóval vagy értelmi vagy erkölcsi, de valami hiányzik, az biztos. Van még más népcsoport is, amit utálsz, vagy csak a zsidók?
2014. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!