Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az átlagemberek tisztában...

Az átlagemberek tisztában vannak azzal, hogy a holokauszttagadók mit tagadnak?

Figyelt kérdés
Mert én nem úgy vettem észre. Az átlag meg van róla győződve, hogy a holokauszttagadók nem hisznek benne, hogy zsidókat hurcoltak el táborokba és azokban a táborokban zsidók haltak meg.

2013. jún. 6. 21:34
1 2 3 4
 1/39 tetro ***** válasza:
53%
Nem csoportosítók. Nincsenek számomra olyanok, hogy a holokauszttagadók. Az alapján helyezem őt el, amit mond...
2013. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
67%

Igen. Tisztában vagyok azzal, hogy ezt a gyereket és a barátait súlyosan félrenevelték valahol...


[link]

2013. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
71%

a holokauszttagadás egyenes következményei a gusztustalanul nyomuló holoiparnak, ami intézményesített kegyeletsértést követ el, hogy dollármilliárdokat kaszálnak embertársaik lemészárlásának emlékéből mind a mai napig.


Ezek az igazi gazemberek, akik újabb és újabb bőrt lenyúznak a holokausztból: kárpótlások, fizetős (!) emlékparkok, véget nem érő holofilmek a nap 24 órájában.


Természetes, hogy az emberek besokallnak és a hatás ellenhatást vált ki, mert amit ennyire nyomatnak és tilos tagadni, ott valami nagyon nem stimmel. A fiatal meg olyan, hogy lázad és ha most a burkusok vagy bergengócok irtásáról lenne szó, akkor azt tagadnák. Ennek nem konkrétan a zsidósághoz, hanem a jelenséghez van köze.


Egy nép sem csinál boltot a saját hallottaiból.

2013. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
80%
Én csak azt nem értem, hogy a holokauszt tagadása ugyan miért politika, és miért nem történettudományi kérdés...
2013. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
53%
unalmasak a zsidók,más népek is szenvedtek eleget régen volt de még most is a markukat tartják és követelőznek a legjobb az egészben hogy az összeharácsolt náci kincseket az amik és a ruszkik lopták el
2013. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
88%

"véget nem érő holofilmek a nap 24 órájában"


Érdekes, én sosem láttam ilyet. Ha te igen, akkor talán neked kéne el(/ki)kapcsolnod a tévét :)

2013. jún. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
47%

Ez a holokauszt biznisz, meg az eltúlzott adatok sztem is undorítóak.


De ettől függetlenül: holokauszttagadók mit tagadnának, ha nem a holokausztot? én még sose hallottam olyan emberről, aki holokauszttagadónak vallotta magát, de elismerte, hogy volt holokauszt. Csak olyan van, hogy valaki megkérdőjelez részleteket, és tévesen rámondják hogy holokauszttagadó, vagy pedig totál nem hisz a holokausztban, de az büszkén holokauszttagadónak is vallja magát.

2013. jún. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
31%
Akikre rásütik a holokauszt-tagadó bélyeget, azok közül valójában 1% a tényleges holokauszt-tagadó, 99% holokauszt-relativizáló.
2013. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
67%

"véget nem érő holofilmek a nap 24 órájában"


Ember, neked beszorulhatott a távirányítód valami izraeli történelmi csatornánál :)

Én a Holocaustról már csak klasszikus irodalmi regényekben olvasok - meg itt, azt, hogy nem is létezett.


Kérdező, amikor egy milliók halálát okozó eseményt KAMUnak neveznek, akkor szerinted miféle finom részlettel kellene tisztában lennem?

2013. jún. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon imádom a holokauszttagadókat. Mert véleményük szerint az, ha "csak" 2 millió embert égettek el az pontosan harmadannyira szomorú, mint ha hatot.


De ugyanakkor Olaszliszka Szögi Lajos never forget! Ő egyedül fontosabb volt, mint a történelem összes zsidója!

2013. jún. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!