Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha az EU nem lenne ilyen...

Ha az EU nem lenne ilyen liberalista, akkor nagyobb támogatottsága lenne?

Figyelt kérdés

Főleg a menekült és bevándorláspolitikájukra gondolok.

Szerintem, nagyon elhibázott, ennél rosszabb nem is lehetne.

(emiatt történnek ilyenek: [link]


A menekültkérdésnél nem veszik figyelembe a kultúrát és az etnikumot.

Egy afrikai menekültet mindenképpen egy másik afrikai országban kellene letelepíteni, hisz nincs 1 egész kontinensen háború.

Egy muzulmán, arab kultúrkörből származót szintén és hasonló kultúrkörrel rendelkező, de békés országba kellene telepíteni.

Így ezek a menekültek is otthonosabban éreznék magukat, ha saját vagy a sajátjukhoz hasonló kultúrkörrel rendelkező ország lenne az új otthonuk.


2013-ban, 2012-höz képest megtízszereződött a menekültek száma és ez csak egyre növekszik.A nyugati tagállamokban pedig még rosszabb a helyzet.


Én személy szerint, ezek miatt az etnikai, kisebbségi, bevándorláspolitikai, menekültpolitikai dolgok miatt lettem euroszkeptikus.

Az európai ország maradjon európai és ne egy katyvasz legyen.



2014. febr. 9. 10:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%
Az EU-nak a legnagyobb rákfenéje hogy ész nélkül adják a pénzt az ilyen lepukkant putriknak mint magyaroroszág, ahol meg ellopják a politikusok. Ha ez nem lenne akkor valóban nagyobb lenne a támogatottsága.
2014. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ja. Aztán mi meg menjünk az Uralhoz? Etelközhöz? Vagy még messzebb?
2014. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
Nekem biztosan jobban tetszene, ha nem erőltetnék ezt a szélsőliberális diktatúrát.
2014. febr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 tetro ***** válasza:
34%

11.31

Tudtommal az EP-ben a sima liberálisok sincsenek többségben, nem hogy a szélsőliberálisok. Habár amúgy kíváncsi lennék, hogy utóbbi mégis kiket foglalhat magába.

2014. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
41%
Nemcsak azok szélsőliberálisok, akik liberálisnak nevezik magukat, hanem pl. a Fidesz is.
2014. febr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 tetro ***** válasza:
45%

11.57

akkor lényegében a szélsőliberális egy gyűjtőfogalom mindenkire, aki nem úgy gondolkodik mint te? akkor itthon lényegében az össze politikai erő szélsőliberális, ugye?

2014. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 tetro ***** válasza:
41%

12.23

igazából ha külső szemlélőként visszaolvasnád, amiket írsz, amilyen stílusban teszed mindezt, nagyon megdöbbennél magadtól.

2014. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
Ez rád még inkább igaz ;) Közben eszembe jutott, miért írhattad az előzőt: mert ti liberósok előszeretettel nevezitek gyűlölködőnek is azokat, akiket a tiétektől eltérő véleményük miatt gyűlöltök :)
2014. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 tetro ***** válasza:
41%

12.30

tudod, én nem nácizták le, nem zsidóztalak le, nem cigányoztalak le, nem b@z@ztalak le. nem mondtam, hogy te ide vagy oda tartozol, nem idióztáltalak le. és amit én írtam, abban nem tudom hol fedeztél fel gyűlöletet. mert a te szövegedből csak úgy süt. képtelen vagy értelmes emberi lény módjára akárcsak itt kommunikálni. itt, ahol semmilyen stressz nem ér. valószínűleg a való életben sokkal frusztráltabb kell ennél lenned, hogy még ide is ennyi epe jusson. és lehet vádolni a zsidókat, a nemvallásosokat, a cigányokat, a melegeket, mindenkit aki nem jobbikos (és így szélsőliberális szerinted, bármit is jelentsen a fogalom a te torzult világodban), a bevándorlókat, meg úgy mindenkit... de tudod, furcsa, hogy szerinted majd az egész világgal gond van. pedig lehet, hogy a baj csak a te fejedben hatalmas.

2014. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!